Acai Berry Thin - māna cilvēkus

Acai Berry Thin notievēšanas kapsulas sola notievēt ātri un bez piepūles man paziņa pamēģināja un bez rezultātiem. Es viņu mājaslapā http://www.acaiberry-thin.com/lv/#div_signup gribēju pievienot komentāru viedokli par to visu, bet man neizdevās, jo es tur neslavēju to preci. tātad secinājums ir tikai viens tā ir tukša salmu kulšana, ko tur sola.

B

K Kaligula 20.03.2011

Kad visā pasaulē valda Karalis Nauda, ne tādi vien brīnumi ir iespējami.It sevišķi ķiņiešu ražotajā produkcijā.Par lenteņiem ārzemju presē bieži vien regulāri parādās publikācijas, un tas esot pats efektīvākais notievēšanas paņēmiens.

M Marija 20.03.2011

Nezinu, kādas ir šīs kapsulas, bet par svaravērotājiem gan varu pateikt. Svaravērotāji seko līdz, ko ēst un kādā daudzumā un es teiktu, ka efekts ir, ja seko līdzi. Vienkārši jāsaprot, ko un kā. Es savā laikā zaudēju 18kg, lēnām, bet efektīvi. Un es tikai pieņēmos svarā, kad paliku stāvoklī, jo ēdu visu laiku saldumus. Tagad mēģinu pati sekot tam, ko es ēdu un dzert daudz ūdens, vienīgais nepietiek motivācijas un bieži našķojos. Bet pat ar visu našķēšanos es jau zaudēju 10kg.
Svaravērotāji - > pareiza ēšana un daudz šķidruma!

I inese 20.03.2011

Es ari gribeju pasutit sis zales, bet palasot komentarus vairs negribas!

K Kaulainā 20.03.2011

Bez tam, lietojot šis nezināmās izcelsmes brīnumtabletes.ir lielas iespējas saslimt ar vēzi.

A Agnese 20.03.2011

Man goda vārds gribas smieties par lielāko daļu komentāru saturu. Pirmkārt, izlasot šos komentārus no A-Z, neredzēju NEVIENU, kurš būtu izmēģinājis šīs te Acai Berry thin kapsulas vai ko citu un tad ielicis NEGATĪVU komentāru pēc SAVAS pieredzes, nevis - mans paziņa tur izmēģināja...
Ir diezgan (atvainojos) stulbi izteikt savu viedokli par lietu, ēdienu vai jebko, kas nepatīk vai neliekas pozitīvs, ja nav pašam nekādas pieredzes to baudot!
Protams, piekrītu viedoklim par to, ka tik straujš svara zudums var atstāt kādu negatīvu iespaidu uz organismu, turklāt ir jāizvērtē, kāda tipa cilvēks šo metodi, zāles vai ko citu pielieto (hipertēniķis, normostēniķis vai tie divi tipi - bumbierveida auguma forma vai ābolveida, vai arī cik daudz sver, jo lielāks svars, jo vieglāk nomest liekos kg).
Un tomēr pie jebkuras no notievēšanas metodēm ir minēts (kā arī šīm te ogām), ka ir jāvingro un ir jāievēro veselīgs uzturs, jo nevar taču gribēt neko nedarīt un notievēt. Cilvēki pārāk slinki palikuši. Un kas to lai zin, varbūt tiešam tik tālu jau viss ir izpētīts, ka beidzot ir atrasts kaut kas, kas palīdz cilvēkiem, tomēr padomājiet - ir 21.gs. un mums ir touch screen telefoni, internets, digitālie foto aparāti utt.
Un tik tiešām, cilvēki mīļie, palasiet vairāk gudrās interneta mājas lapas un ne tik tādus vien brīnumus, kā par lenteņiem izlasīsiet. Nav taču jātic visam, ko saka citi. Izmēģiniet savu pieredzi!

A Agnese 20.03.2011

Un "Cmon people" herbalife??? Kā to var salīdzināt ar visiem produktiem? Visi zin, ka tie produkti ir tāds pats salīdzinājums kā AVON ar Maybelline! Un ne jau visiem cilvēkiem organisms ir vienāds. Mēs visi esam unikāli savā uzbūvē (izņemot dvīņus, kuriem DNS ir identisks), tāpēc arī produktu ietekme uz katra organismu ir citādāka.
Negibas nevienu aizvainot, bet tādi izteicieni, kā " neutraucieties par savu svaru un baudiet dzīvi, jūs tāpat mīl" ir paša mierināšanas nožēlojams paņēmiens, jo lielākai daļai šo cilvēku ir milzīgi kompleksi par savu svaru. Ja tā ir paša vaina, tad nav ko sev iegalvot, ka ja Herbal nepalīdz (tikmēr našķojoties un paralēli neko nedarot), tad nekas cits ari nepalīdzēs. Pašam ar sevi ir jāstrādā un jābūt LIELAI apņēmībai, jo -kas viegli nāk, viegli iet...

D Dana 20.03.2011

Nu baigi jau gudrs komentārs...
Piekrītu, ka katram cilvēkam ir dažāds organisms un nevar tos salīdzināt. Vnk dalījos pieredzē par sevi un par to, ko esmu izmēģinājusies. Visi šie produkti ir tikai naudas pelnīšana. Ja, jau visiem tie tā līdzētu, visi būtu staigājošas modeles.
Ja cilvēkam ir problēmas ar lieko svaru, protams, ka viņš grib iet vieglāku ceļu, lai to nomestu un tad, kad reklamē šos brīnumlīdzekļus, neviens jau nepiemin, ka jāievēro stingra diēta un jābūt fiziski aktīvam. Tas ir tikai loģiski, ja lietojot šo produktu, papildus vēl ievērosi diētu un sportosi, ka ies nost tas svars. Un man nebija nozīmes lietoju es viņu vai nē. Mēnesi lietoju Herbalife, papildus ievēroju diētu un daudz laika pavadīju ar savu fitnesa treneri, pēc tam pamēģināju to visu arī bez Herbalife un rezultāts ir tāds pats. Kāpēc tad izmest tādu naudu Herbalife, ja tas svars tāpat iet nost bez viņa. Svars krītas, kamēr tu sporto un ēd veselīgi, līdz ko tu apstājies, viss nāk atpakaļ. Protams, katram tas ir individuāli, man tas nāk atpakaļ uzriez. Un ziniet, dažreiz pieriebjas ēst tikai veselīgo pārtiku, gribas arī saldumus, kaut ko pikantu, bagātīgu ar garšvielām, pie tam, ja tu pati gatavo tādus ēdienus savam vīram, grūti noturēties, ja visa virtuve smaržo.
Un es jau neteicu, ka nedariet neko un našķojoties... Esmu par to, lai cilvēki ēd veselīgi un sporto, un nopirkt kaut ko garšīgu, nenozīmē neveselīgu, ir daudz kas garšīgs arī veselīgs.
Un man nav kompleksu par savu svaru, es par to neiespringstu vnk gribēju atgādināt, ka par to nevajag tik ļoti uztraukties, protams, ir jāseko līdzi kā tu izskaties, bet ne jau visu laiku tikai par to domāt, vnk palasot dažādos forumos, nākas secināt, ka ļoti daudziem ir svara problēmas. Un es nemaz nepiekrītu, ka tas ir tikai tāpēc, ka cilvēki ir palikuši slinki. Ir ļoti daudz iemeslu, kāpēc ir liekas svars un dažreiz tur pat neko nevar īpaši izdarīt. Un ko tad? Nebaudīt dzīvi, domāt, ka tevi nemīl, sēdēt un nelīst laukā? Protams, ka nē... Ļoti liela nozīme ir arī cilvēka psiholoģijai, piemēram, pozitīvajai domāšanai. Pie tā arī pieturos un tas nav nožēlojami, ka esmu nedaudz apaļāka un mierinu sevi ar vārdiem, ka mani tāpat mīl. Jā mīl, un nepieprasa, lai es svērtu 50 kg, vnk tās ir manas vēlmes, jo vēlos būt ideāla, pirmām kārtām jau sevis pašas dēļ...
Pēc savas pieredzes iesaku nepirkt šos produktus, bet vairāk sportot. Vajag atrast sev piemērotu sporta veidu, kurš ļoti iepatīkas un tad tam nodoties, man sports palīdz un ne jau tie brīnumlīdzekļi... Iet lēnu nost un jāpūlas ļoti, taču ir tā vērts...

A alise 21.03.2011

ak dievs un es vinas pasutiju, ko lai daru? ka lai atsaku to dranki??

K karmena 21.03.2011

Pagaidām grūti spriest, jo arī par, , Lidu, , bija sliktas atsauksmes, bet goda vārds, mēneša laikā nometu 10kg !!!Iespējams ir, āda arī nekarājās, bet tas ir ļoti individuāli, citiem no, , Lidas, , bija slikti...

A anete 21.03.2011

iherb.com šīs tabletes maksā tikai 7 dolāri + grāmata par to, kā jālieto, diētas ieteikumi!!! Un nevis 25 lati!!!

A annele 22.03.2011

es so produktu lietoju jau nedelu, alkaholu vispar nevaru dzert, sava muza nebiju piedzerusies no 4x0.5 viegla alus, pietam norita vel vemusi.

A Andrejs 22.03.2011

Alise!
Ja neesi vēl samaksājusi, aizsūti vēstuli, ka atsakies no pirkuma. Ja esi samaksājusi, Tev ir tādas pašas tiesības atteikties no pirkuma 14 dienu laikā, bet ņemot vērā viņu mājaslapu kvalitāti, diez vai viņi būs ieinteresēti to darīt.

Agnese!
Tehnoloģijas nāk un iet, bet veselība ar saviem priekšnoteikumiem paliek. Ja jau esat tik pārliecināta par mūsdienu līdzekļiem, tad izstāstiet savu pieredzi ar šādām brīnumzālēm! Vai varbūt esat jaunākās paaudzes mediķe?

Ticība šo zāļu efektam ir nožēlojama. Pat neticu, ka cilvēki vēl joprojām ir tik vienkārši skalojami, kā 90. g. Aizmirstiet par šādām metodēm svara mazināšanai un neticiet reklāmām! Tie reklāmu servisi neatbild par reklāmu saturu! Konsultējaties ar jebkuru ārstu, fitnesa treneri, par to, kā kaut cik veselīgi var nomest lieko(!) svaru! Šādu vielu lietošana ilgtermiņā un iespējams, pat īsā termiņā, ir ļoti neveselīga! Ja Jums ir problēmas ar lieko svaru - ejiet pie ģimenes ārsta, jo varbūt tas ir nopietnu slimību cēlonis!

Bet ja nu ir interese par visu labi iepakoto, daudz reklamēto un vienkārši vēlme viegli iegūt, nebeidzami seksuāli pievilcīgu augumu - palasiet augstāk esošos komentārus, tur ir ieteikumi, kā pasūtīt šīs ogu tabletes par daudz zemāku cenu. Bet vēl labāk, pasūtiet internetā iepriekš, priekš sevis smadzenes..

Veiksmi tievējot!

L Liene 22.03.2011

Es nedaudz pasērfoju internetā un man likās interesanti tas, ka uzgaaju 2 samērā līdzīgas lapas :
un

Varbūt padomāt divreiz vai pirkt šo produktu.

D Dana 22.03.2011

Andrej, labs komentārs :) Pilnībā Tev piekrītu!

N Niklass 22.03.2011

Lasu un brīnos par jūsu tumsonību un nenovīdību. Sen ir zināms tas fakts, ka mūsu pašu bāleliņs ir trakoti nasks uz naudas kāšanu, šis lv saits nav izņēmums. Nu neesiet slinki, ierakstiet Goglē un dabūsiet visu informāciju. A te bļin, redziet štruntīgus komentus nevar ierakstīt. A kāda x pēc tev tos rakstīt ja pat neesi neko darījis? gribi tāpat kā delfos un citur kur visādi tizleņi raksta savas asprātības?
Ja kas, tad es lietoju šīs tabletes jau mēnesi, vēl pirms mūsu bālelini savu lapu izdomāja, un teikšu, esmu apmierināts. 16 kg man nav mērķis, bet 4, 3 kg pa mēnesi ir pilnīgi pieņemams rezultāts. Un nav jāiet pie kaut kādas neimanes, kuras diētas realizācija produktos man izmaksās kā minimums 50 Ls

U ucis 22.03.2011

Var pasūtīt šo precīti caur ebay... nu šejienieši labi pelna????????

S Saturns 22.03.2011

Lasu komentus un brīnos... it kā 21.gs, bet izpratnes par interneta tehnoloģijā 17.gs līmenī. Lapa latviešu valodā un noteikti kāds latvietis grib uz jums uzvārīties ? Mu-Ha-HAAAAA ; LOLZ :D

K Keitija 23.03.2011

Būtu labi ja Nikalas pievienotu arī savas bildes pirms un pēc zaudētiem kg. Protams mūsdienās jau ar datorgrafiku var zīloni par peli pārtaisīt...

Protams nomest liekos kg ir liels sasniegums, bet vēl lielāks sasniegums ir to noturēt. Un ja tā loģiski padomā ne jau visu mūžu sēdēsi uz tabletēm.

Ja mums ir vesalības problēmas vai kaut kas sāp mēs ejam pie ārsta, tendence uz laiko svaru ir tāda pati slimība un ir jāiemācās pareizi dzīvot visa mūža garumā, tāpēc ir tāds dakteris kurš saucās dietalogs... un ja Nikalas iesaku parēķināt - cik maksā pāris reizes aiziet pie dietaloga un sakārtot savus ēšanas paradumus un cik maksā visa mūža garumā sēdēt uz tabletēm...

K Keitija 23.03.2011

Un arī mirt jaunam ir priekšrocība!

N Niklass 23.03.2011

keitija, tikpat loģiski ir tas ka ne jau visu mūžu sēdēsi uz diētas. Par bildēm runājot. Neesmu tendēts uz kaut kādām publiskām akcijām, es vnk daru to ko uzskatu par labu esam un kas palīdz sasniegt to ko vēlos. Attiecībā uz iešanu pie ārsta, man ir rūgta pieredze un domāju ne tikai man, ar tām ārsta konsultācijā. Neesi aizdomājusies, ka arī ārstam ir maize jāpelna un ne vienmēr ieteiktais ir tas labākais. Tas ir bizness un tā biznesa ideja ir ļoti vienkārša-jo biežāk tu nāc jo 'vairāk es(ārsts) pelnu.