Acai Berry Thin - māna cilvēkus

Acai Berry Thin notievēšanas kapsulas sola notievēt ātri un bez piepūles man paziņa pamēģināja un bez rezultātiem. Es viņu mājaslapā http://www.acaiberry-thin.com/lv/#div_signup gribēju pievienot komentāru viedokli par to visu, bet man neizdevās, jo es tur neslavēju to preci. tātad secinājums ir tikai viens tā ir tukša salmu kulšana, ko tur sola.

B

A ANITA 11.04.2011

lietoju tabletes jau menesi un rezultats nekads, un Lāsmas lapa komentaru pretī neņem, jo tas nav pozitīvs

- --Lāsma--:( 11.04.2011

Lāsmiņ, tievētāja, ko māni cilvēkus, fufelis tavs stāsts, pat nevar komentēt, pati taisi pati raksti!!!
Meliem ļoti īsas kājas.
cik piedāvāja nopelnīt...
CILVĒKI NEESIET GLUPI,
TĀS DRAZAS MAKSĀ 2, 50 EUR un nekad nav domātas svara nomešanai, skaitās uztura bagātinātājs, bet sastāvā inde organismam.

kā pieļauj tādas drazas tirgot, tad jau narkotikas arī drīz varēs pasūtīt interneta veikalā, un nevienam nekādas daļas, kaitīgs vai nē !
Kauns INBOKSAM, kas reklamē !!!
Cieniet sevi un citus līdzcilvēkus !!!

J Janis 14.04.2011

Te jau paradijas vel viens saits par to http://www.lasmablog.com/, pat jau kaut kads grib atkal mums apchakaret!

E Elīns 23.04.2011

Tikko sapratu sensacionālu lietu - kā šie cilvēki darbojas, lai apkrāptu cilvēkus!

Ir orģinālās zāles, kuras ir ar medicīnisku atļauju un veselībai nekaitīgas. Tās tad (atkarībā no konkrētā cilvēka, jo ir cilvēki ar vājāku veselību, tiem iet grūtāk) palīdz cīņai ar lieko svaru, kā solīts. Šīs zāles parasti piedāvā beztermiņā atgriezt naudu vajadzības gadījumā. Mājas lapas ir oficiālas - nepārpīlētiem reklāmas saukļiem un modelēm, kuras reklamē zāles. Informācija ir izsmeļoša un dota arī kontaktinformācija. Tas pats attiecas arī uz pašām zāļu paciņām.

Krāpnieki izpētot šīs mājas lapas un zāles pagatavo paši savas. Un uztaisa maksimāli līdzīgi oriģinālajam variantam. Tomēr visa pamatā slēpjas mērķis izkāst naudu. Mājas lapās ir informācijas nepietiekamība, komentāri, kurus saraksta viņi paši un nav nekādas kontaktinformācijas.

Jo reklāmu konkrētajam produktam (piem. Acai Berry) uztaisa oriģinālie izdevēji - tiek izstāstīts par efektiem, labo iedarbību utt. Arī Acai mājas lapā ir salikti video ar ziņu reportāžām par Acai ogu pozitīvo iedarbību, bet ziņās taču netiek runāts par šo produktu, bet gan ogām kā tādām (ir orģinālās Acai ogu zāles un dzērieni, kas tiešam palīdz). Taču zālēs ko uztaisa krāpnieki nav nekā no tām, kuras ražo ofiģināli. Bieži tajās ir veselībai kaitīgas devas. Tas ir tāpat kā pirkt tēju, kurā ir nevis dabīgās lapiņas, bet lapiņu puteklīši, kuri sabērti maisiņos. Līdz ar to - tiek pasūtītas nepareizās zāles, efekta nav nekāda un, nedod Dievs, vēl esi reģistrēts kādam ikmēneša sūtījumam - turpini saņemt zāles un zaudēt naudu.

Tie, kuri ir uztaisījuši šo Acai Berry Thin mājas lapu darbojas diezgan plaši.
Lūk - šī ir A.B.T. - http://www.acaiberry-thin.com/lv/
Šī ir jaunatklātās mango augļa sēklu tabletes mājas lapa (esot laba, pati vēlos zaudēt 10kg, pasūtīju oriģinālo. Dzirdētas arī vīlušos cilvēku atsauksmes, bet ir ļoti daudz pozitīvu atsauksmu) - http://www.pureafricanmango.com/index.html
Un šī ir fake zāļu mājas lapa (kura ir copy paste stilā, kā "dārgā" Acai mājas lapa) - http://www.africanmangoplus.com/
Pagāja kāds laiks, līdz es sapratu, ka šīs ir divas pilnīgi dažādas zāles.

Mīļie, esiet uzmanīgi ar to, ko pasūtiet, jo ciest var ne tikai jūsu maciņš, bet arī veselība!

A AKE 27.04.2011

" Lidu" esmu izmēģinajusi, to kapsulu princips ir zaudēt ēstgribu, tā ari bija, tikai stāvoklis palika tāds šūpojošs! Kādas 4 dienas pa kapsulai iedzēru un atdevu cilvēkam kas tās lietoja, un bija apmierināts ar rezultātu! Pasūtīju arī Acai berry Thin, kad beigšu barot mazuli ar krūti, tad izmēģināšu kopā ar sportiņu, pretcelulīta krēmu un tad jau manīs vai būs rezultats! :)

K Kaulainā 27.04.2011

Un bērniņš paliks bārenis.

L Laima 28.04.2011

Tās tiešām ir dumības.Jo, ja cilvēks domā ar galvu, tad uzreiz saprastu-kāpēc tad slavenības joprojām ir korpulentas, ja jau tādas brīnumzāles eksistē?Kaut kā jau katram tā naudiņa jāpelna!
Mana paziņa arī, , iekrita, , , es jau arī pasūtīju, bet kaut kā nepiegādāja, tad rakstīju un manus komentārus neņēma pretīm.

I Inga 10.05.2011

Sveika tauta!
Es dzivoju angija, sheit arii svaidaas ar acai piedaavajumiem...
Mums sheit ir holandiesu veikali veseligam uzturam un uztura bagatinatajiem... Tur ir piedavajuma pavisam savadaks ACAI ka piedava interneta! Holland&Barrett Acai.. Un tas nemaksaa to milzu summu kaa LV!

A agnese 12.06.2011

kapec šis kapsulas vairs nevar iegadaties jo es paproveju un nometu 6kg divas nedeļas jo viņas ir labas, ka un kur es varetu turpinat viņas iegadaties ????

J jarex11 24.01.2014

es nopirku šeit www.figurai.com ...esmu ļoti apmierināta ar rezultātu, cenas arī ļoti zemas

S saulite777 12.02.2014

Labdien.Es arī esmu no tām kas uzķērās uz šo reklamu ACAI VERDE .Skaisti reklamē 2. mēneši un - 30 .kg nodomāju labi pēc otrā bērniņa daudz pieņemt svars nu nopirkšu un lietošo brīnumlīdzekli.HA HA lietoju no 2. janvāra ne smakas no svara zuduma.Tā kā tie ir totāli meli uzrakstiju viņiem vēstulīti, ka gribu atpakaļ solīto naudu, bet no atbildes ne smakas.Tagad ēdu pareizi sabalansētu pārtiku un sportoju un svars zūd .Vienkārši pareizi jāēd un jāsporto.Tā lūk gaidīšu atbildi ja viņi neliksies ne ziņas izvazāšu internetā un tv, lai nedomā, ka te vieni muļķi dzīvo!!! P.S es arī mēģināju atstāt savu komentāru zem tiem labajiem komentāriem nekā nesanāk:(((((