www.sudzibas.lv Absolu Apģērba kvalitāte

Absolu - Apģērba kvalitāte

Kādu dienu eju garām veikalam "Absolu" skatos skatlogā - cenas 1-5 ls.
Nopriecājos eju iekšā. Izvēlos to ko vēlos pielaikot. Eju pie uzlaikošanas kabīnēm - izlasu protams to kas tur raksīts un nestavu pie kabīnēm. Taču "superīgā" pārdevēja mani pagrūž tālāk - [Bet es stāvēju vispār aiz sienas un nestāvēju pie uzlaikošanas kabīnēm] - un saka nestāvi pie uzlaikošanas kabīnes.

Tālāk eju uzmēru viss kārtībā. Eju samaksāju.

Braucu mājā priecājos par savu iegādāto preci un skatos visas vīles nāk vaļā. Man paziņas tur pirka arī un tas pats ar drēbēm. :(

L Laimita 12.09.2009

Pirku bikses saja veikala un ne vienam vien, topinus, un vel so to, par kvalitati nesudzos, nekas nav saplisis un nesaju jau labu laicinu!:)

S santa 12.09.2009

pff, par tādu summu nopirkt kaut ko kvalitatīvu?

L lolix233 16.09.2009

Pirmkārt, kā jau daudzi izteicās drēbes gabals jāpārbauda pielaikojot, tad ar to arī nebūs problēmu, Otrkārt - esmu iegādājusies tur drēbes, neesmu sūdzējusies... Protams kvalitāte nav kā brendu apģērbiem, bet arī par tādu cenu es domāju ka nevajadzētu par to sūdzēties, nopērkot maiciņu par 2 latiem, nav īpashi arī zhēl ja vinjā pēc kaut vai 3 mēnešiem neizskatās isti labi vairs, aizej un nopērc jaunu, bet nu man visas dŗebes ir turējushās, sūdzēties pagaidām nevaru... Par pārdevējām, strādāju netālu no Absolu veikala, katru dienu eju garām, tāpēc mīlu reizēm tur iegriezties un paskatīties, kas jauns, nevienu nelaipnu pārdevēju tur neesmu redzējusi, visas vienmēr smaidīgas, pieiet apjautājas vai nevajag palīdzēt...

P Pircējs:) 25.09.2009

Es tur iepirku vīriešu drēbes.. gan džinsus, gan maiku, gan kreklu.. un zini.. ja piemēri un patīk.. tad vajag arī uzreiz apskatīti izstrādājuma kvalitāti.. un ja ir brāķis.. tad atrodi labu :P nevajag pašai būt tizlai un pirkt un tad sūdzēties par to ka prece nekvalitatīva.. :) jo tas tikai parādi cik tomēr tu esi liela muļķe un ka spēj pati nopirkt un pat to nemanaīt :D :D

Tev tak neviens nespiež pirkt..
Tev tak neviens neliedz pirms tam apstkatīti un novērtēt preci.. pat pielaikot..
Tev tak neviens neliedz pateikt nē.. šitādu brāķi nepirkšu.. vai ir jums cits un vesals ar neatirušām vīlēm :D
Par ko tad tu tagad sūdzies !?!?!? ja tev neko neliedz un nespiež..
vari sūdzēties tikai par savu stulbumu.. :) piedo, bet tas ir fakts... :)

I iceberg 02.10.2009

nezinu par to apkalposenu.. pi mani neviens ta nelipa.. gadu atpakal pirtu tud dzinsus.. ar tiem viss ir normali.. pat neset tos nesaju))) Prieks manis Absolu ir tads mils veikalins ar muzagam atlaidem.