www.sudzibas.lv Aboutyou Nekvalitatīva prece

Aboutyou - Nekvalitatīva prece

Atsūtīja bikses ar lielo pleķi, tā ka apmaiņas viņiem nav, piedāvāja atgriezt netīras viņiem un pasūtīt no jauna citus. Protams, Cena jau bija tiem dārgāka-jau bez atlaides. Citā pasūtījumā atsūtīja preci ar lielo caurumu kabatā. Vēl iepriekš arī ar pasūtījumu sanāca ķibele - atsūtīja pasūtīto bērnu preci par 4 izmēriem mazāko, nekā bija pasūtīta. Neiesaku neko pie viņiem pasūtīt, jo nav preču apmaiņas un ja kas ar preci nav tā, būs jāpasūta no jauna, bet droši vien jau par lielāku cenu ja iepriekš precei bija atlaide.

I

A annaute 13.04.2023

Tāpēc jau bija atlaide. Domājat atlaide bija tāpat vien?

I I.P. 13.04.2023

Ļoti daudz pasūtīju arī agrāk,nekad nebija nekādu problēmu ar kvalitāti vai citu

S Sibilla Berzina 02.11.2023

Annaute/annAita... Tirgus līmeņa ,,eksperte,, atradusies 😂😂😂

A artaM 13.04.2023

Jaseko līdzi izmēru tabulai, ja esat neapmierināta ar preci pie viņiem ir bezmaksas un ātra atgriešana. Ne uz visiem izmēriem ir atlaide. Regulāri tiek sūtītas preces no viņiem un viss ok. Jāskatās izmērus tas viss.

I I.P. 13.04.2023

Es pasūtīju bērnam 122/128.izmēra apģērbu, bet viņi man atsūtīja 92/98. izmēra apģērbu

A artaM 13.04.2023

jo tur ir divas izm tabulas ar EU un UK . pat ja atnāca neīstais, sūtat bezmaksas atpakaļ un naudu atgriež ātri. un nekādas liekas drāmas. es sūtīju kleitas uzreiz divos izmēros, ja neesmu pārliecināta, un to kura nederēja sūtīju atpakaļ un nekādu problēmu ar komunikāciju.

A anizan 13.04.2023

Veikals strāda perfekti.Viss pielagots jusu ērtībam.Izmeru tabulas sakrīt .Un ja kas,preci var atgriezt.

I I.P. 13.04.2023

Nu protams var sūtīt atpakaļ, tikai naudu atpakaļ viņi atgrieza gandrīz pēc mēneša un man vajadzīgais izmērs vairs nav pieejams. Un es neesmu vainīga,jo es pasūtīju vajadzīgo izmēru,viņi atsūtīja pavisam citu izmēru