AtrisinātaAboutyou - Krāpšana

Īstie krāpnieki! 2021. Gada 8. Janvārī saņēmu Omniva Pakomātā savu sūtījumu, biju pasūtījusi rokassomiņu, man atnāca vecas, visticamāk jau lietotas kurienes, es biju gar zemi, man pašai iz salauzta kāja, tāpēc lūdzu vīru nosūtīt preci atpakaļ, tajā pašā dienā, 8. Janvārī nosūtījām tās briesmīgās krosenes atpakaļ, operatori no about you teica, ka 14 dienu laikā man atgriezīs naudu. Zvanu 22.01.2021 un prasu, kur nauda? Man Saka, ka atgrieztais mans sūtījums nav līdz viņiem nonācis, jēziņ, divas nedēļas tas ceļo pa lv? Liek aizpildīt atgriešanas deklarāciju, kuru nevar atvērt. Man nekas cits neatliek, kā vērsties Ptac. Jā pat neatgūšu naudu, tad vismaz brīdināšu cilvēkus nekad tur neiepirkties. Krāpnieki! Lai paši velk tās krosenes! Turpmāk būšu uzmanīgāka! Esiet, lūdzu, vērīgi! Pārbaudiet visas interneta veikalu mājaslapas! Arī Ptacmājaslapa ir pieejams melnais saraksts ar krāpnieciskiem uzņēmumiem!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Matveja 28.01.2021

Pauda tika pārskaitīta atpakaļ! Taču man tas prasīja daudz laika un, protams, nervu!

M Matveja 25.01.2021

Aboutyou!