www.sudzibas.lv AB dental Naudas izspiešana

AB dental - Naudas izspiešana

Vīru pierakstīju pie zobārsta AB dental. Bija gājis jau vairākas reizes. Šis pieraksts bija plānots un iepriekš zobārsts bija teicis, ka gatavojas caurums, nākošo reizi vajadzēšot salabot. Ok, kas jādara, jādara. Ar cenām iepazināmies viņu mājaslapā, kur norādīts par balto blombi 65-95€. Zobu salabo, pie kases prasa 110€. Zobārsts nebrīdināja un neinformēja par to, ka pēkšņi summa būs lielāka nekā zobārstniecība ir nolikusi cenu “griestus”. Uzskatu, ka tā ir krāpniecība. Bija JĀBRĪDINA klients pirms tika prasīta tāda naudas summa!

A Anna** 14.11.2023

AB Dental - Naudas izspiešana
Man bija saplisusi veca sudraba plombas daļa, atnācu AB Dental pirmo reizi. Ārste teica ka vispirms pāskatīs visus zobus,par manu sabojāto zobu teica, kā jaunu plombu nevārēs likt, jo tā netūrēsies un piedāvāja, lai neraut to zobu arā, nedaudz nolīdzīnāt maliņus, lai netraucēja! Es piekritēju. Par tiem pariem minūtēm pie kāses paprasīja 62Eiro. Es pabrīnos cik tad maksātu plombēšana? Un kad saņēmu čeku, čekā bija ieraksts, ka manipulācija maksā 33Eiro, prof.apskate ar kārtiņas pīldīšanu man maksāja 22 eiro un par kabineta sagatavošanu vēl 7eiro!
Ja es būtu zinājusi, ka tur ņem naudu par kātru soli- es tur neietu! Un tajā pašā vakarā man izkrīta pilnīgi visa plomba no tas pašas zobs!