6 linija 67 automātisko ātrumkārbu remonts. - Paldies par remontu

Paldies jelgavniekiem no autoservisa 6 linijā.Automātiskā ātrumkārba busam tika labota četras reizes.Neviens nevarēja noteikt kāpēc atkal tā salūzusi.Jelgavā veči pateica uzreiz, ka neeesot kārtībā abs un esot beigti kaut kādi dzinēja dačiki.Tāpēc arī kārba nojūdzoties .Šoreiz atkal vis bija jāsāk no gala, bet bija papildus vēl jāsamaksā par abs remontu un dačikiem .Samaksāju virs tūkstoša, bet mašīna iet ļoti labi .Daudz labāk nekā pēc remontiem Sarkandaugavā, un Čiekurkalnā - Rīgā .Garantiju iedeva divus gadus.
Jelgavas transmisiju servisā strādā profesionāli veči.Paldies .Ceru, ka nebūs jāatgriežas.Tikai nesaprotu vienu .Kāpēc citos ātrumkārbu servisos nesaka taisnību, kas vēl jāremontē .Jelgavā laikam dzīvo sirsnīgāki meistari, un nealgst tikai atkārtoti nopelnīt.

R

Y YoYo 21.03.2013

Tāpēc ka tajos citos servisos strādā auni, kas nejēdz neko vairāk kā izjaukt un salikt!
Tieši tādi paši augstprātīgi mūdži ir RAAP automātikso kārbu servisā Rīgā Artilērijas ielā!