4.dimensija- Māra Rone-Kupfere - Dermatalogs

Man ir problemas ar kapilariniem, kuri ir uz vaigiem uz uz deguna, un acne.Aizgaju uz 4.Dimensiju pie dermataloģes Māra Rone-Kupfere.Kapilarus dedzinaja ar lazeri, bet acnei izrakstija smeres, nebija veiktas nekadas analīzes pilnigi neka.Es pie vinas gaju 4 gadus, man vel jo projam ir acne un kapilari attistas.Vai tiesam nevar ieteikt kadus labus lizdeklus, kas varetu aizkavet kapilaru attistibu? Bija viens krems, ko vina man izrakstija, bet tas nepalidzeja.
Un sogad aizgaju pie kosmotologa, izdzirdeju, ka ir tadi AHA kremi pret pinnem, ka javeic AHA pīlingi un vel citas proceduras, ko daktere Rone pat nepiemineja.Māra Rone-Kupfere izrakstiaj tikai smeres, kuras maksaja no 10-20 ls, un man smeres pat nepalidzeja, jo retas ar vien dzilakas un acne vel atarkos tempos attistas. Tikai kartiga naudas suksana, sakuma biju labas domas, bet ar laiku vienakrsi arprats.Un par katarm konsultacijam 25 ls, ko atpat noderigu neko nepasaka.Loti trucigi dalas ar informaciju.Pie kosmotologes ievacu 100 vaiark inormaciju, un tagad esmu veikusi analizes, un man ir gastrids, mazas culas un aizkunga dziedzera iekaisums, esmu izgajusi to kursu un jasaka, ka adas stavoklis ir uzlabojies, tiesam.
Neviena semere vai krems nelidzes, pie tam Māra Rone-Kupfere pec sim visam smerem man ieteica tas briesmigas zāles ROccuante, un kad vinai jautaju no ka ir ta acne, vina man atbil, ka ta ir adas slimiba, un arzemes visi arsti izraksat Roccuante, kuram ir vienkarsi breismigas blakusparadibas utt...Es uzsaktu, ka ta nav normalas arsta arstesana un attieksme, pirmam kartm ir javeic visas analizes un hormonu utt...lai varetu kaut ka arstet, nevis apskatas uz seju, nu jums ir tadas slimibas un mes lietojam tikai sadas zales.Tada luk diagnoze.Un lidz ar to esmu ielaidusi pa siem 4 gadiem loti savu sejinu, ka tagad ir gruti izarstet un tadas finases jaizgruz.Neticiet vardiem, lai pierada ar analizem, jo katram tas var but individuāli.Zinu meitenes, kuram del kunga metas pinnes, ir meitenes, kuram bija uzacis putekļu ērcite utt..Taka vienmer pieprasiet nopietnas analīzes.

K

S Studentka1 29.08.2015

Ļoti nelaipna daktere, tikai slauc naudu! Bet pēc lazerterapijas man bija smagi apdegumi ar asiņošanu.

B bitte 05.05.2016

Man arī ir bijusi saskarsme ar dakteri Māru Roni Kupferi, godīgi sakot, lielākā sāpe, ka šādam dakterim jāmaksā liels piķis, bet viņa tik auksti neieinteresēti, nosūtīja uz analīzēm, lai gan nācu pie viņas jau ar gatavām analīzēm, teica, jāpārbauda labāk vēlreiz, ko tur vēl pārbaudīt. Pat neapskatījās uz problēmzonām, ļoti neieinteresēti izturējās.... nākot pie daktera esmu neitrāla, dakterim manuprāt ir jābūt ieinteresētam, turklāt ja pacients maksā lielu piķi par vienu apmeklējumu. Noteikti neiesaku tiem kuriem ir problēmas ar sejas ādu un acni, kārtējais ārsts, kurš dara ķeksīša pēc.

T tiberius 04.03.2017

Varu tikai piekrist KRITIKAI par dakteri Māru Roni Kupferi. Gāju pie viņas ar savām acnes problēmām, kam sekoja pavirša un pesimistiska "diagnostika", ar domu ka nu būs jānāk uz lāzerprocedūrām, diagnostikām, konsultācijām, kā arī būs jāsāk lietot antibiotikas ROACCUTANE. No šīm antibiotikām nav nekādas jēgas - nav rezutāti un ir blakusparādības.

T tiberius 04.03.2017

Taču esmu sācis ēst ļoti veselīgi, sāku lietot acne.org regimen komplektu un problēmas, pēc 5 gadu komplikācijām, ir remdējušās. Iesaku citiem darīt to pašu :)

R RITA2 14.05.2017

Lasu un neticu. Daktere Rone nav pelnijusi tik daudz neslavas. Daudzus gadus kautrejos no sava zilisarkanaa dziliem kapilariem noklaataa deguna. Arsti teica, ka taa ir ciina ar veejdzirnavaam, tikai daktere Rone, savaa mieriigajaa balss intonaacijaa, ar nelielu smiininju noteica - manaa praksee, tas ir otrais deguns ar izteikti dziliem kapilaariem, un, ieteica nenolaist rokas. Es nenolaidu. Dauziijaam ar laazeru veselu gadu, un, atdauziijaam. Paldies, paldies, paldies!

A Aprilia 19.09.2018

Pievienojos komentāiem, ka ārstei dziļi vienalga, kas ar Tevi notiek, man šī "daktere", ja tā var saukt, asinsvadu noņemšanai pielietoja lāzeri, kas paredzēts dzimzīmju noēnmšanai . Rezultātā sadedzināta seja tajās vietās, kur lāers tika pielikts dziļas rētas. Viņa tikai noteica, ka tā esot manas sejas reakcija, bet labi zinu, kad neka iepriekš man šāda reakcija nebija. Taisīju asinsvadu noņemšanu uz vaigiem un deguna, nekad tāda reakcija neveidojās. Vienīgais, ko varu pateikt, vēljoprojām uz sejas ir rētas, plānoju no tām tikt vaļā šonedēl. Meitenes esiet uzmanīgas ar šo ārsti.