4.dimensija- Māra Rone-Kupfere - Dermatalogs

Man ir problemas ar kapilariniem, kuri ir uz vaigiem uz uz deguna, un acne.Aizgaju uz 4.Dimensiju pie dermataloģes Māra Rone-Kupfere.Kapilarus dedzinaja ar lazeri, bet acnei izrakstija smeres, nebija veiktas nekadas analīzes pilnigi neka.Es pie vinas gaju 4 gadus, man vel jo projam ir acne un kapilari attistas.Vai tiesam nevar ieteikt kadus labus lizdeklus, kas varetu aizkavet kapilaru attistibu? Bija viens krems, ko vina man izrakstija, bet tas nepalidzeja.
Un sogad aizgaju pie kosmotologa, izdzirdeju, ka ir tadi AHA kremi pret pinnem, ka javeic AHA pīlingi un vel citas proceduras, ko daktere Rone pat nepiemineja.Māra Rone-Kupfere izrakstiaj tikai smeres, kuras maksaja no 10-20 ls, un man smeres pat nepalidzeja, jo retas ar vien dzilakas un acne vel atarkos tempos attistas. Tikai kartiga naudas suksana, sakuma biju labas domas, bet ar laiku vienakrsi arprats.Un par katarm konsultacijam 25 ls, ko atpat noderigu neko nepasaka.Loti trucigi dalas ar informaciju.Pie kosmotologes ievacu 100 vaiark inormaciju, un tagad esmu veikusi analizes, un man ir gastrids, mazas culas un aizkunga dziedzera iekaisums, esmu izgajusi to kursu un jasaka, ka adas stavoklis ir uzlabojies, tiesam.
Neviena semere vai krems nelidzes, pie tam Māra Rone-Kupfere pec sim visam smerem man ieteica tas briesmigas zāles ROccuante, un kad vinai jautaju no ka ir ta acne, vina man atbil, ka ta ir adas slimiba, un arzemes visi arsti izraksat Roccuante, kuram ir vienkarsi breismigas blakusparadibas utt...Es uzsaktu, ka ta nav normalas arsta arstesana un attieksme, pirmam kartm ir javeic visas analizes un hormonu utt...lai varetu kaut ka arstet, nevis apskatas uz seju, nu jums ir tadas slimibas un mes lietojam tikai sadas zales.Tada luk diagnoze.Un lidz ar to esmu ielaidusi pa siem 4 gadiem loti savu sejinu, ka tagad ir gruti izarstet un tadas finases jaizgruz.Neticiet vardiem, lai pierada ar analizem, jo katram tas var but individuāli.Zinu meitenes, kuram del kunga metas pinnes, ir meitenes, kuram bija uzacis putekļu ērcite utt..Taka vienmer pieprasiet nopietnas analīzes.

K

B Baiba 10.07.2008

Diemžēl man arī šajā ves. centraa nepaliidzeeja (ar saadu pasu probleemu). Analiizeem atdevu 40 LS, bet rezultaata NEKAADA :(
Vinji vienkaarsi slauc naudu. Aizgaaju uz citu vietu un probleemas saaka risinaaties.

T toony 15.08.2008

Jādomā ar galvu...kur prāts 4 gadus iet pie ārsta, kurš nespēj līdzēt? Es aizgāju 1 reizi uz Kolonnas lāzerklīniku pie dakteres Stepanovas un viņa paņēma analīzes un izrakstīja aptiekā gatavotas zāles, un pat kad pārstāju tās lietot - āda vēl 1.5 gadus bija ideāla.

N Natalja 31.08.2008

Znaju ja etu Maru, roka dengi deret!

S Silva 09.09.2008

Arī mana meita cerībā atbrīvoties no špalviņām, kuras auga uz zoda it kā dzimumzīmītē, apmeklēja šo klīniku. Reklāma jau bija pārliecinoša, bet darbs ---5 minūtes gara procedūra, bez jebkādiem paskaidrojumiem. Un tā piecas reizes, par katru 20.Ls un rezultāta nekāda. Domājam, ko darīt tālāk. Sajā klīnikā negribētos tērēt ne laiku, ne naudu.

A Anne 15.09.2008

Jaa, Maaras kundzei dikti patiik naudinju nopleest, zurnaaliisos pareklameeties utt., bet realitaatee pacients paliek peedeejaa vietaa.

D Dadī 13.10.2008

Jā, arī man ir līdzīga problēma un nolēmu meklēt palīdzību pie dermatologa.. Izvēlējos iet uz Veselības centra 4 Dermatoloģisko klīniku, domājot, ka vietā ar tādu nosaukumu būs ļoti labi speciālisti. Mani turklāt pierakstīja pie vienas no galvenajām dermotoloģēm, pie kuras vizīte maksā 33Ls. Tā kā man bija apdrošināšana par summu daudz neuztraucos, bet pēc apmeklējuma nodomāju, ja pašai vajadzētu par šo konsultāciju norēķināties, tas būtu vājprāts šādu summu maksāt. Biju iedomājusies, ka man izpētīs visu sejas ādu, ieteiks, kā to pareizi kopt, ar kādām procedūrām uzlabot tās stāvokli..utml. Bet.. sajūta bija tāda, ka ārstei ļoti gribētos uz tualeti un viņa ātrāk gribētu tikt no manis vaļā.. Centos uzdot manis interesējošos jautājumus, bet atbildes īsti tā nesaņēmu, kautkādus īsus atcirtumus tikai. Ieraudzījusi man uz sejas izspiestu aizdzijušu pinni (man tādas bieži gadās;) ) viņa no tā izpūta tādu ziloni, padarot to taisni par galveno problēmu, nosaucot par kautkādu labdabīgu apdegumu.. (?).. pielika klāt kautko līdzīgu palilināmam stikliņam..kas rēķinā pēc tam izrādījās ir baigā procedūra un maksā 9Ls..
Tā nu jēgas nebija nekādas.. Biju domājusi tagad izmēģināt aiziet uz minēto 4.dimensiju pie Māras Rones, jo no žurnāliem likās ļoti prātīga dakterīte.. Paldies, vairs negribu pie viņas...
Varbūt varētu padalīties pie kuriem dermotogiem vai kosmetologiem tomēr ir vērts griezties un saņemt palīdzību..

W we 28.01.2009

Es jau sen esmu paarliecinaajusies, ka tie, kas zurnaalos sevi reklamee, patiesiibaa ir garaam...Dzirdeetas ljoti labas atsauksmes par dr. Roznieci, varbuut pameegjini aiziet pie vinjas.

S sany 04.02.2009

Lasu Jūsu komentārus, bet nevēlos piekrist.
Es pie Māras Rones eju jau vairākus gadus, man bija ļoti ļoti slikta āda acne, kapilāri utt.
Tika taisītas gan analīzes, gan lietoti visādi krēmi. Esmu dzērusi arī tās briesmigas zāles ROccuante.
Vēlētos teikt ka nevar vienas vizītes vai viena mēneša laikā gribēt 100% rezultātu. Tagad ir pagājuši gadi un mana āda ir kā jaunai meitenei, šajā procesā esmu ieguldījusi gan laiku, gan līdzekļus. ir jāpiebilst, kāpēc tik ilgi, jo vairākas procedūras nevar veikt vasarā(kad ir saule)
Līdz tam arī gāju pie DAUDZIEM dakteriem, kosmetologiem, bet ne kā.
Vislielākais paldies Mārai.

K Karina 23.02.2009

Sudziba rakstiit, ka vairakus gadus ir iets un nekas nav uzlabojies, ne jau viena menesi .Tur jabut galigai aitai, lai ceretu, ka rezultatus var iegut viena menesi vai reize...
Sany
Un pastastiet sikak, kadas anlaizes vina JUms nema un kas analizes uzradijas, kapec jums ir ta ACne, kads celonis, diagnoze??
Ir loti daudzi arsti, kas bez Roccuante izarste, jo tas zales pasas pedeja stadija lieto, ja tiesam viss ir izmeginats un ceribas nav..

I ilze 23.02.2009

Biju 4.dimensijā pie Dr. Kapteines, kura 1. konsultācijā izrakstīja zāles, pierakstīja uz lāzeri un izpētīja dzimumzīmes. Jāmaksā nebija, jo izmantoju veselības apdrošināšanas karti. Otrajā konsultācijā viss it kā OK, bet uz jautājumu par dzimumzīmēm- ko varētu darīt, jo vēlējos tās "dzēst"... viņa tās atkal izpētīja, bet nekādu reālu priekšlikumus nesniedza. Kvītī tika pierakstīta konsultācija par dzimumzīmēm ap 15 Ls!!! Atkal!!! Tikai pajautāju, cerēdama, ka šamējā izmantos pirmās reizes pierakstus... Tā nu sapratu, ka šī klīnika sūc naudu pa lielam.

S sany 04.03.2009

Karīna,
analīzes man taisīja dažādas - asinsainu, no sejas ņēm visāda veida paraugus, nemācēšu tieši pateikt kas un kā :-( neesmu ārste. Pati arī paraleli pārbaudīju kunģi utt. Tur neko neatrada.
Es ārstējos no 20 gadiem, tagad 32, tā kā esmu izmēģinājusi visu, un nu BEIDZOT rezultāts ir sasniegt. Esmu bijusi pie ļoti daudziem ārstiem, visi kaut ko lika mēgināt un eksperimentēt es no tā biju nogurusi. Pēc Dr.Rones apmeklējumiem es sajutu mazu progresu un es turpināju ārstēšanos. Tagad man tiešām ir laba sejas āda. Biezu kārtu tonālā krēma man vairs nav jāliek :-)

U una 14.05.2009

esmu bijusi pie dakteres Kapteines.Vina man arsteja pigmenta plankumus, un man ir tikai vis labakas atsauksmea!

K Kaķis 06.03.2010

VC4 ir naudas sūkšanas iestāde. Likvidēju kaplārus - atjaunojās pēc pāris nedēļām - šie saka, k a, pati vainīga, kaut nedarīju neko, ko man noliedza (solārijs, pirts, sports un taaml.) Nāciet vēl, maksājiet vēl, darba kvalitāte sūnaina - garantiju nekādu.

E Eva 07.03.2010

Esmu dzirdejusi par to Maru.Pasiva daktere, kurai patik maz ko runat.Man liekas, ka vina ir laba daktere, ka ta ir tikai reklama.Neticiet reklamai, domajiet ar savu pratu.Esiet uzmanigas!

A Anna 11.03.2010

Man tiešam likās, ka 4.dimnesija ir ļoti labs skaistumkopšanas salons.Ne elitārs.bet uz to pusi.
Pēc procedūrām, ko veicu pie Jums, gāju mājas ar tik smagu un neapmierinātu sirdi. Domāju rakstīt vai nē, parasti to nedaru, bet šoreiz... es ceru, ka šī vēstule nonāks īstajās rokās, kas izvērtēs no patiesas sirds 4.dimensijas darbinieku darbu.
Jocīgi, ka krīzes laikā, Jūsu darbinieki tik un tā izturas pret klientiem tā it kā „ak šie klienti, ko Jūs te nākat”. Jau iepriekšējo reizi, kad biju, sarunāts bija uz 17:00, kad atnācu teica, lai uzgaidu...protams, varu uzgaidīt, bet 20. min un pēc tam neatvainojas, , , Otro reizi, kad nācu atkal tas pats, , vai tā ir sistemātiski?
gaidīt 17min?
Biju uz kādu procedūru sejas (pie dakteres Actiņas) –tas, ka jums neskan mūzika nomierinoša tas vēl ir paciešams, bet ja ir nevīžība kad klients maksā naudu lielu.. apgulda, „cap ļap” ar ātrām kustībām noņem kosmētiku, tikai ar vati, ne siltais dvielītis, ne lēni - mierīgi, ka tik ātrāk..
Sekoja iešanu uz citu kabinetu, zābakos, halātā, cepurē un, protams, kā jau pēc procedūras „samīcītu seju, tas jau it kā nekas, bet ar visām savām pekelēm rokas”, tas bija nožēlojami..
Biju jau saniknota, bet, ka pieklājīgs cilvēks neizrādīju to, bet nu sākas procedūra numur divi. Izslavētās dakteres Māras Rones kabinetā. Esmu jau lasījusi interneta portālos (sūdzības.lv), ka šī dakterīte ir populāra un mīl publicitāti. Esmu lasījusi ne tik glaimojošus komentārus par viņas darbu interneta portālos, bet nu it kā neticu tām muļķībām, bet laikam tā vien ir, ka Rones kundze mīl naudiņu, glancēto žurnālu vāku publicitāti un neinteresēties, kas notiek ar viņas klientiem, ka tik nauda, nauda...Daktere – nevīžība.
Ienākot kabinetā mani sagaidīja viņas asistentīte. Apguldīja - uzsmērēja vēl kādu smēri. Teica, lai gaidu dakterīti, gaidu apmēram 8.min, , , tā nu es tur gulēju ar to želeju, zābakos un halātiņa un gaidīju. Kad Rones kundze atnāca, pateica ko viņa man darīs un sāka darbu, ļoti neiejūtīgi, bez jebkādām emocijā, neieinteresētība, , , nebija sajūtamas rūpes, par klientu, kurš reāli maksā viņai par maizi, ja tā varētu teikt. Kad pabeidza, ātri pateica, ko nevar darīt un es tikko apstulbusi pat vēl neatguvusies no sāpēm, nevarēju uzdot savus jautājumus, jo viņa jau bija prom atstājis mani savas asistentīt aprūpē, ja to tā varētu nosaukt, kura pat krēmu, lai acu tušu noņemtu nepiedāvāja, un tonālo, kaut skapītī redzēju, ka tāda bija, lai apslēptu sarkanumu uz sejas...parastu normālos salonos tas tiek piedāvāts, , ,
Pirms es devos uz šīm procedūrām, kolēģēm darba teicu, ka tās ir labas procedūras un kolēģes teica, ka lai vēlāk pastāsta kā gāja, jo ari viņām ir vēlme šo to izdarīt ar seju. Teikšu tā, es par Jums diemžēl teikšu tikai Anti reklāmu, it sevišķi par izlavēto dakteri Roni, kuras vārds prasa 20.ls vairāk par to pasu procedūru, ko piemēram, veica ne tik populāra S. Vizule. Viens klients ir mīnusā un teikšu arī tālāk par 4.dimensiju ne tik labus vārdus. Piedodiet, ka tā...
Bet vai Jūs turat speciālistus viņu popularitātes dēļ?
Ļoti nepatīkami.
Vēlu Jums drosmi noturētie šajā biznesā un izvērtēt kārtīgi savus darbiniekus. Jūsu izaugsme taču ir atkarīga no klientiem? vai ne tā?

A Anita 16.10.2011

Arī es varu piekrist - dr. Rones attieksme pret klientiem ir pavirša un nelaipna. Rodas iespaids, ka esi nevēlama persona no kuras vajadzētu tikt vaļā pēc iespējas ātrāk. Naudiņu, protams, drīkst atstāt. Bet ar jautājumiem gan apgrūtināt nevajadzētu.

K Krone 11.07.2013

Man bija tadas pašas problemas ar dr.Māra Rone. Par konsultāciju es samaksāju 25, -Ls, bet konsultācija - pilnigi bezjedziga (pilnigi fuflo). Nebija veiktas nekadas analīzes.Lazeroterapija man tika izdarīta tik slikti, ka bija spēcīga asiņošana. Piezvanot skaistuma klīnikā, lai uzzinātu, ka man izdarīt, man solīja, ka mana ārste man piezvanīs, bet viņa man ir tā arī ne piezvanījusi. Man nācās griezties pie ķirurga slimnīcā, apstādināt asiņošanu. (slimnīcā man izrādīja palīdzību pilnīgi bezmaksas). Bet zvana no Māras Rones es esmu tā arī ne sagaidījusi.Viņa saņēma savējo naudu par lāzeroterapiju (kuru dr.Rone izdarīja slikti), bet pacienta veselība viņu neinteresē. Pie viņas es vairs neiešu un citiem pateikšu.

F Fella 11.07.2013

Laikam slauc naudu, tiešām vai arī vecs izdedzis lāzers.

S Samba 01.09.2013

Pie dr. Māras Rones Kupferes esmu bijusi vairākkārt un ne reizi neesmu sastapusies ar neiecietīgu vai nelaipnu attieksmi! Jā, viņa nav no runīgajām - strādā klusējot, bet tas taču darba kvalitāti nemazina! Gan pirms procedūrām gan pēc man vienmēr ir izstāstīts, ko drīkst un ko nekādā gadījumā nedrīkst darīt. Ja ne viņa pati, tad asistente visu vienmēr ir paskaidrojusi. Pirms 5 gadiem sekmīgi tiku vaļā no problēmas, kas bija radusies pēc sejas apsaldējuma, tāpat beidzot esmu atbrīvota no asinsvadu saauguma - staigāju uz procedūrām un izpildīju visus norādījumus - rezultāts ļoti labs. Absolūti nepiekrītu "nolicējiem"

Y Yola 13.04.2015

Man nesen uztasija fraxel sejai, bet tikai jauna daktere arī veselības 4 . Nākošā dienā zvanu uz dermatoloģijas klīniku Ves.4 filiāli. un saku viņai ka viņa man vienu stūri sejai zem zoda nav utaisījusi . Kad pagāja nedēļā man āda nogāja, bet seja bija sabojāta, jo viena sejas puse bija redzamas pamatīgas svītras un viņās vēl joprojām ir redzamas . Es tikai vēlāk no vīra uzzināju ka veselības centrs 4 tikai naudu iekasē, bet speciālistu labu tur nav . Tas nav viss biju Vēnu klīnikā kur uztaisīju skleroterapiju un man jau kā otro mēnesi kur zem ādas kunkulis un nedaudz sāp. Ja nekas nelabosies es ar viņiem tiesāšos, jo šobrīd man viņi ir izkropļojuši seju un kājas arī. Noteikti pierakstīšos uz konsultāciju uz kādu citu klīniku arī, lai uzzinātu viņu viedokli.