www.sudzibas.lv 4 istabas Slikts serviss

4istabas - Slikts serviss

Gribēju padalīties ar savu pieredzi uzņēmumā 4istabas, tirdzniecības centrā "Noduss" Cēsīs. Tātad 3. novembrī pasūtīju preci 4istabās, par cik prece atradās Rīgā, tad vēlākais, kad solīja preci atvest bija 8. novembrī, protams, nav grūti pagaidīt piekritu. Tad nu es 8. novembrī devos uz veikalu, lai saņemtu savu preci, pārdevēja atbildēja, kad prece nav, kad krāmētāji aizmirsuši ielikt preci kravā, apskatījās pavadzīmi, tur viss ir bijis kārtībā. Pārdevēja vēl piebilda, ja jūs no tās preces atteiksieties, mēs tāpat atradīsim, kam notirgot. Nu labi, kam negadāš aizmirst preci, teicu, kad pagaidīsim vēl, nākamo reizi jau apsolīja uz 15. novembri. Ierodoties veikalā 15. novembrī es atkal nevarēju saņemt savu preci, jo atkal nebija atveduši, pārdevējs pat neatvainodamies, smiedamies pateica, kad preces nav. Cilvēki, ja jums ir iespēja iepirkties kaut kur citur, dariet to, jo 4istabās pārdevēju atieksme ir vienaldzīga.