www.sudzibas.lv 4 istabas Slikts serviss

4 Istabas - Slikts serviss

Pasūtīju preci 10. Novembrī, Sola galdu šajā gadā (2022) !
Zvanot pēc 3 nedēļām Sola, atvedīsim pirms ziemassvētkiem. Nedēļu pirms ziemassvētkiem jau nesola uz ziemassvētkiem bet kad zvanu vēlreiz jau vairs nav iespējams dabūt galdu pirms jaunā gada. (piegāde bez maksas) aizbraucām pakaļ paši uz Valmieru! Vismaz galds pirms jaunā gada mājās Rīgā!
Bet balta ozola galds nāk komplektā nezin kāpēc ar melnām skrūvēm!? Neiesaku.

02.01.2023

Atbilde no 4 istabas Support Pārstāvja atbilde 02.01.2023

Sveicināti,
Paldies, ka veicāt pirkumu internetveikalā www.4istabas.lv!
Mēs nenodarbojamies ar mēbeļu ražošanu, bet tirdzniecību, tāpēc nevaram uzņemties atbildību par ražotāja piemeklētajiem furnitūras risinājumiem.
Komentējot piegādes laiku - mēbeļu izgatavošanas un piegādes provizorisko laiku mums sniedz ražotājs, līdz ar to, ja ražotājs kavējas mēbeļu izgatavošanā vai, piemēram, noslogoto robežpunktu dēļ piegāde kavējas, 4istabas par iepriekšminēto nevar uzņemties atbildību.
Ja ir radušies vēl kādi jautājumi vai neskaidrības, aicinām sazināties ar mums pa tālr. 22006640 vai e-pastā: [email protected]

Lai izdevies Jaunais 2023. gads!

Ar cieņu,
4istabas

R

P PatiesiibasMeka 02.01.2023

No kurienes tad nāk tie jūsu hlami, ja to ietekmē “noslogotie robežpunkti”?

4 4 istabas Support Pārstāvja atbilde 03.01.2023

Paldies par jautājumu!
Atbildot par "jūsu hlamiem" - galvenokārt sadarbojamies ar mēbeļu ražotājiem no Polijas un Ukrainas. Laiks, cik ilgi mēbeles tiek pārvestas mainās atkarībā no robežu šķērsošanas laika, rūpnīcu attāluma līdz mūsu noliktavai u.tml. Tā kā mēbeles tika pasūtītas pirmssvētku laikā, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks! Šī informācija ir katras mēbeles aprakstā, lai nemaldinātu klientu. Tāpat preču pasūtījuma-pirkuma Līguma izpildes noteikumos 13. punktā minēts, ka "Ja Prece nav pieejama Pārdevēja noliktavas atlikumos un tiek izgatavota pēc Pircēja individuāla pasūtījuma vai pasūtīta pa tiešo no ražotāja, Preces piegādes laiks var ilgt līdz 3 (trim) mēnešiem no Pasūtījuma veikšanas brīža."