www.sudzibas.lv 4 istabas Slikts serviss

4 Istabas - Slikts serviss

Pasūtot vēlamo gultu tika norādīta piegāde 4 nedēļas. Zvanot viņiem pēc 5 nedēļām tika konstatēts, kad kravā no ārzemēm nebija iekrauta mana gulta. Pēc solījumiem kad preci piegādās vel pēc mēneša es samierinājos un pacietīgi gaidīju. Pēc 9 nedēļam saņemu zvanu, kad diemžēl pasūtījumu nevarēs realizēt. Tā nu pavadīju visu Pavasari guļot uz grīdas:)

05.06.2020

BondsBonds 05.06.2020

Gultas deficīts. Matrači deficīts. Kā tālāk dzīvot.

shandi23 18.06.2022

Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at [slēpt]@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.