www.sudzibas.lv 4 istabas Slikts produkts un serviss

4istabas - Slikts produkts un serviss

Virtuves iekārtai drausmīga kvalitāte. Izmēri staigā un savienojumi neprecīzi. Virsmas bij saskrāpētas tās samainīja bet protams 2nedēļas jāgaida. Precīzi pasaku kādu skapi gribu un mehānismu, atnāk viena skapja vietā divi mazi, Sola sataisīt bet beigās jāstrīdās un jāgaida 3 nedēļas un kad atnāk tad redzi ka paši saskrūvējuši no abiem vienu, ap zāģēšanas līniju visa krāsa atlekusi. Kur līmēts tur viss ar līmi nosmērēts.

28.03.2022

Atbilde no 4 istabas Support Pārstāvja atbilde 28.03.2022

Labdien!

Kvalitāte virtuves mēbelēm ir tāda, kā to nosaka ražotājs, arī ar tehnisko milimetru nobīdi, kura montāžas un mēbeļu uzstādīšanas laikā ir veicama. Diemžēl klients nebija izvēlējies montāžas un uzstādīšanas pakalpojumus. Uzņēmums nevar nest atbildību par montāžas kvalitāti. Kā arī mehānisko iedarbību rezultātā saskrāpētās fasādes tika nomainītas ražotnes termiņu iespēju robežās. Vēršam uzmanību, ka uzņēmums 4istabas ir risinājis situāciju visos iespējamos veidos, kaut uzņēmuma vainas šajā situācijā nebija.
Atvainojamies, ja esam radījuši negatīvu noskaņu.

G

Z Zips2023 04.09.2023
Slikts serviss

Nopirkām virtuvi,kurjers nepateica,ka piektdien atbraucis un mēs nedzīvojam tur jaunā vietā, agresīva attieksme, sarunājam
pirmdien 4.septembris neatbrauсa virtuvē un nezvanīja

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023