www.sudzibas.lv 4 istabas Slikts serviss

4 Istabas - Slikts serviss

Pirms kada laika iegadajos 4 istabas virtuves skapi 2 daļas augšējo un apakšējo daļu. Solīja piektdien piegadat, protams pienāca piektdiena un mēs braucam pakal, ka izrādijas aukšejais skapis ir atvests ka ari otram skapim virsma taču pats skapis kam ta virsma jaliek virsu nav (esot aizmirsusi ielikt krava) . Nu neko kam negadas. Velāk nolēmu vel paris skapīšus pasūtit taja paša veikala. Pasūtījums atnāca ka solīts, taču atkal sakas problēmas skapim ar stikloto dalu nav ielikti iekša stikli! Zvanīju uz veikalu teica ka esot iedevusi visu preci, pēc lielas diskusijas tomēr izrādas ka viņi neesot pamanījusi ka neesot iedevusi. Teica lai braucam pakal stikli esot veikala palikusi. Braucam pakal. Ieejot veikala teica ka tulit atnesisot. Gidiju kadus 30min. Kad atnāca un pateica ka stikli neesot bušot piektdien (atkal) . Jautāju kas viniem tas par bardaku ka nevar savu darbu izdarit? Man nelaipni atbildēja ka neesot stiklus iedevusi jo vedot uz maju es viņus varētu saplest. Kada velna pēc viniem par to būtu jāsatraucas, es par preci esmu samaksājusi pilnu summu uzreiz, kada dala ka es tos stiklus vedu majas! Citas darba vietas par šadam izdarībam vai nu izteica brīdinājumu, vai noņemas no algas. Bet tur sēž un neko nedara. Mazāk būtu dzērusi kafiju darba laika un pildījusi darba pienākumus.