www.sudzibas.lv 4 istabas Slikta kvalitāte

4 Istabas - Slikta kvalitāte

Internetveikalā 4istabas.lv iegādājos stūra dīvānu un sekcijas mēbeles, piegāde bija ātra, bet diemžēl stūra dīvāna viena detaļa un sekcijas mēbeles sānu dēlis bija bojātas. Stūra dīvāna detaļu operatīvi apmainīja, bet sekcijas detaļu solīja apmainīt vēlāk, jo uz vietas neesot. Pasūtījuši sānu dēli pie piegādātāja, bet pēc mēneša paziņoja, ka piegādātājs detaļu nav atvedis, un varu gaidīt vēl mēnesi vai atgriezt mēbeli. Vienojāmies, ka atsūtīs detaļu no Lietuvas veikala, lai man nav jāgaida. 6 nedēļām pēc iegādes dienas saņēmu beidzot bojāto detaļu, kura bija kārtīgi iepakota, bet tajā pat vietā ir atkal sabojāta (izdauzīta mala) . Apkalpošana laipna, bet diemžēl bojāto detaļu apmaiņa stipri pieklibo. Atstāšu kā ir, jo gaidīt vēl mēnesi negribas. Uzskatu, ka veikals varēja kompensēt šo defektu, un preces pirms to izsūtīšanas pircējam kārtīgāk būtu jāpārbauda.

16.12.2019

Atbilde no 4 istabas Support Pārstāvja atbilde 16.12.2019

Sveiki!
Jau izteicu atvainošanos un sameklējām vislabāko un ātrāko risinājumu, lai klients būtu apmierināts ar iegādātajām mēbelēm un komunikāciju problēmas risināšanā. Ļoti ceru, ka mēbeles Jūs priecēs ilgi.