www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana un klaja melošana.

1a.lv - Krāpšana un klaja melošana.

Pasūtīju šajā bodītē preci,tas bija novembra beigās ,atsūtīja apstiprinājumu ka vis ok un 4 decembrī varēšu saņemt savu pasūtījumu. Ceturtajā datumā saņēmu īsziņu ka datums tiek pārcelts uz ja nemaldos 8 datumu un tad sākās,katru dienu saņēmu tādas īsziņas kas pasūtījums tiek pārcelts uz nākamo dienu,pēc septītās īsziņas man apnika pazvanīju uz 1a,tur man atbildēja ka pasūtījums atkal ir pārcelts,jautāju kad viņš īsti būs un vai atkal nepārcels man atbildēja ka noskaidros un pārzvanīs.Protams ne tanī ne nākamā dienā neviens nepārzvanīja trešajā dienā saņēmu īsziņu ka manu pasūtījumu tomēr nevar izpildīt un tuvākā laikā ar mani sazināsies,protams ka pagāja trīs dienas un neviens atkal nelikās ne zinis šodien piezvanīju atkal pats ,man atbildēja ka laikam tā prece tomēr būs tikai jāpagaida tikai vēl nedēļa...Protams ka atteicos jo jau zinu kādu īsziņu pēc nedēļas saņemšu..Pateicu ka gribu naudu atpakaļ solīja atgriest bet nez kāpēc man tādas aizdomas ka tur arī neies kā solīts.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 16.12.2016

Sveiki, Sandi. Pēc Jūsu kontaktinformācijas un aprakstītās situācijas diemžēl neatrodam nevienu pasūtījumu, kurš būtu atcelts. Lūdzu precizējiet pasūtījuma numuru, lai varam komentēt radušos situāciju. Precizēt varat, rakstot mums uz [email protected], atsaucoties uz šo sūdzību. Atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.