www.sudzibas.lv 1a.lv Klientu maldināšana

Atrisināta1a.lv - Klientu maldināšana

1a.lv interneta veikals nespēj nodrošināt klientiem patiesu informāciju par preces pieejamību un saņemšanas laiku.

Mājas lapā atradu sev nepieciešamo preci. Pie preces bija norāde: "saņem jau šodien". Piezvanīju uz internetveikalu, lai pārliecinātos, ka preci tiešām saņemšu rīt. Pēc preces koda nosaukšanas klientu servisa speciāliste apstiprināja, ka konkrēto preci saņemšu jau nākamajā dienā.
Pēc pasūtījuma noformēšanas internetā tika uzrādīts, ka preci saņemšu pēc 4 dienām. Pēc tam atkal sazvanīju interneta veikala pārstāvi un atcēlu pasūtījumu.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 10.07.2017

Labdien. Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo pretenziju. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.11.2018

E

S SintijaSs 10.07.2017

Man ar tikko tā bija. Preci nopirku, atlikumā rādīja, ka ir, bet nedabūju. Lai gan tā pati prece tirgojas tagad dārgāk (bez akcijas).

T Tong Po 10.07.2017

Tas viss, visticamāk, tāpēc, ka veikals tirgo "kreiso" Polijas preci! Ja prece nāk no vietējā, oficiālā piegādātāja, tad viss notiek ātri un mierīgi.