www.sudzibas.lv 1a.lv Vairākkārtēja piegādes termiņu maiņa, nekvalitatīva prece

Atrisināta1a.lv / Esperanza Della EKK007 Tējkanna - Vairākkārtēja piegādes termiņu maiņa, nekvalitatīva prece

4 reizes tika mainīts piegādes termiņš. Pati tējkanna nav lietojama - ūdenim ir piegarša un nepatīkama smaka. Tika ievērota tējkannas kopšanas instrukcija (pirms lietošanas uzvārīts ūdens, izliets, ieliets svaigs ūdens un vārīts atkal, atkārtots instrukcijā noteikto reižu skaitu), arī ar pašu ūdeni problēmu nav (vārot katliņā nav nekādu smaku un piegaršu). Atsauksmi 1a mājaslapā atstāt nevar.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 01.02.2019

Labdien,
Atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.
Ja situācija nemainās lūgums griezties servisa centrā, lai pēc iespējas ātrāk varam veikt preces diagnostiku.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 04.04.2019

really? 31.01.2019

Citronskaabi pieber un tad uzkarsee,vajadzeetu palidzeet!

SNAFU 31.01.2019

Nekādu izmaiņu :(

SNAFU 08.04.2019

Neviens ar mani nav mēģinājis sazināties. Tējkannu tuvākajā laikā izmetīšu viņiem pie biroja, lai tad paši vāra savu silikona ūdeni.