Zvērināte advokāte - Aferiste

Labdien, izireju no viņas dzivokli vesetes 12-14, ka dzivokļa saimnieku pārstavi. Dzivoklis izradās smirdīgs. Visas drēbes sasmirda ar pelejuma smaku, jo kanalicacijas trūbā ir pušu, kaut kur aiz sienas, un udens ar putekliem sapūst tur. Es iztūreju tados apstaklos tikai divas nedeļas. Izradas, jo tu lieto ūdens, sak smirdēt. Advokatessa, inta putene, saņema atlidzibu par darijumu ar dzivokli 75 lati skaidrā nauda. Zinojot viņai par smirduma faktu, viņa zinojā ka nevar būt, vinai cits viedoklis par šo dzivokli. Uz to, ka darijums ne tika veikts un tur nevar dzivot un vinai vajag atgriezt man atpakaļ atlidzību 75 lati, kuro vina sanema no manis, viņa nedoma. Izliekas par beigtu. Tagad bus jauns irnieks un pēc tam jauns, bet inta putene ta ari saņems no katra 75 lati. Menesi viņa var apkrapt, aptūveni 4 cilvekus, ja cilveks varēt nedeļa laika atrast jauno mītni sev. Pie liguma slegšanas bija vel samaksāts 150 lati +150 lati par pirmo men. Un garant. Summa dzivokla ipasniekim uz kontā. Ta pelna naudu musu zverinatie advokati grupā ar dzivokla vesetes 12-14 kūra atsakas atdot naudu par neizdzivotu laiku, jo tur nevar atrasties, un gatant. Summu. Lūdzu izvairities no šiem pērsonam, šo dzvokli vini vel tirgo par 20900ls caur city real estate.

Ar cienu natalija

N