www.sudzibas.lv Zvaigžņu sala Bardaks Zvaigžņu salā

Zvaigžņu sala - Bardaks Zvaigžņu salā

Nevienam neiesaku iet mācīties dziedāt Zvaigžņu salā.
2 mēnešu laikā bērnam apsalūti neko neiemācija,bardaks, nekvalificēti pasniedzēji. Piemēram pasniedzēja Ieva Kerēvica, kura aizstāj Anmary strādā tikai ar talantīgiem bērniem. Ja jūsu bērns nemāk izcili dziedāt, tad Ieva Kerēvica pazemo bērnu tā, ka vēlāk bērns vispār negrib dziedāt.

N nikija 03.01.2013

Varbūt tavs bērns neko nav spējīgs 2 mēnešu laikā iemācīties? Kāpēc citi bērni var un dzied? Pašam mammucim arī grūtības ar gramatiku: nevis apsalūti bet absolūti.

D Dusmīgā mamma 04.01.2013

Piekrītu, pa 2 mēnešiem nevar iemācīties dziedāt, vēl jo vairāk, ja mainās pedagogi. Bet ir runa par pedagoģes Ievas Kerēvicas attieksmi. Nokavēt 10 min. no stundas, stundu novadīt 15 min. un aizsūtīt bērnu mājās? Jo viņa nestrādājot ar tādiem bērniem, lai meiģinam pie citas pedagoģes... Piebildīšu, ka par vokālo nodarbību 60 min, tika samakāti 11 Ls.

Minesota 04.01.2013

Nu ja tās jaunizceptās zvaigzneles ir vinnējušas kautkāda konkursā, tad tas nenozīmē, ka viņas ir labi pedagogi.
Labāk painteresēties Rīgas skolēnu pilī. Tur ir vairāki mūzikas pulciņi un domāju, ka tur māca pieredzējuši pedagogi.