www.sudzibas.lv ZTI Sandis Tomsons Lēnāks, par jebkuro bruņurupuci

ZTI Sandis Tomsons - Lēnāks, par jebkuro bruņurupuci

Apmaksāju parādu pilnībā. Rakstu tiesas izpildītājam - atgriez pārmaksu, nosūti lēmumu bankā, lai noņemtu visus ierobežojumus.
Nosūtīju viņam vēstuli 15. Datumā. Uzreiz saņēmu automātisko atbildi - jā, vēstuli saņēmu.
Līdz šim nekas nav noticis.
Man ir pieredze ar citiem izpildītājiem - tur viss tiek atrisināts vienā dienā.
Bet šis strādā pēdējā mēneša vai jaunā mēneša pirmajā dienā, atkarībā no svētkiem kalendārā.
Viņš sūta vēstules par manu parādu un maina datus vietnē izsoles. Ta.Gov.lv.
Manai pārmaksai nav liela summa - bet ja kādam ir tūkstoši eiro dzīvei? Vai arī viņam jāgaida līdz mēneša beigām, kamēr viņa augstība izdarīs pārrēķinu?
Man bija arī cits izpildītājs Rihards Vaivods - tā pati lieta ar bankrotējušo banku "pnb banka"... Viņš nosūtīja pārmaksu Sandim. Un... Klusums...
Maksājumu apstrādājis tikai mēneša beigās. Pat nav cieņas pret savu kolēģi, tiesas izpildītāju.
komentētāji, kas raksta nejēdzības un paši sev liek plusus - nebūs reakcijas uz jūsu troļļošanu.
80 procenti valsts iedzīvotā dzīvo parādos (ar zti lēmiem, ātriem kredītiem) - tāpēc ar apsūdzībām "ir vainīgs pats", varat doties uz visiem zināmajām krievu trīs burtiem. (pie tā, ne es apzagu un bankrotēju banku.)

S spotled 18.05.2023

Varbūt Sandis ir pārāk aizņemts, jo kā pats minēji ir ļoti daudzi kā Tu? :D