www.sudzibas.lv Zoltners restorāns Neviesmīlīga uzņemšana

Zoltners restorāns - Neviesmīlīga uzņemšana

21.04.2018. Ierados šajā restorānā kopā ar audzinātu kaķi. Es neslēdzu dzīvniekus būros tāpēc viņš bija iemauktiņos lai es varētu kontrolēt lai viņš neaizklīst.
Pirmais ko personāls mums atbildēja: "mēs ar dzīvniekiem neapkalpojam, dzīvnieku var turēt būri 50 metrus no restorāna ieejas. "
tad es aizgaju uz to būri un sapratu, tas ir piemērots suņiem nevis kaķiem.
Ārā bija auksts, un sapratu, ka kaķis justos kā ieslodzītais tajā būrī.

Kā var aizliegt kaķēnus ievest restorānos?
Apzvanot vairākus restorānus par šo jautājumu neviens neizturējās noraidoši un bija gatavi uzņemt mani ar kaķi.

Domāju, ka restorāna īpašniekiem vajadzētu padomāt par personāla izglītošanu un pieņemt saprātīgus un pretimnākošus lēmumus būt daudz elastīgākiem pret klientu vēlmēm.
Mums tas sabojāja apetīti, un visu atlikušo dienu.

Speciāli no rīgas braucu ciemos sagaidot ļoti labu attieksmi,
rezultātā tāds aplauziens.

Da

St stellas 22.04.2018

Malači, Zoltners! Man kā klientam nepatiktu kaķis vai suns pie blakusgaldiņa. Man tas nešķiet higiēniski.

Bk BK 22.04.2018

Savu runci vajag atstat majas. Nepadomaji ka citiem var but alergija? Man nepatiktu es restorana kur skraida dzivnieki.

Malači, Zoltners!

donna b 22.04.2018

Man pasai ir suns. Nekad nebij doma, lai vestu vinu citur, kur cilveki ed. Un ja ir viens vai divi, kam Jusu kakis iepatiksies, bet parejie turesies pa gabalu. Nevajag mums tos milulus edinasanas vietaas.

Bomboklak 23.04.2018

Cepuri nost Zoltnera priekšā!

Restorāns nav vieta, kur pie galda blakus jāsēž dzīvniekam.

Un Jūs lielais egoists, laikam nespējat aizdomāties, ka tiešām kādam no citiem viesiem var būt alerģija, vai pat arī darbiniekam.

Fu Fui123 23.04.2018

Visam sava vieta un tavam kaķim vieta ir majas, nevis kur citi cilvēki ēd. Nebija pa tavam prātam un uzreiz sūdzibas rakstam. Kur lai es uzrakstu sūdzību par to tu neesi īsti adekvāts, ka ar kaķi uz restorānu gribi iet?

Le Lepnā Lavīze 23.04.2018

Man mājās ir cūka, kādi 200 kg. Viņai arī patīk socializēties, un viņa ir ļoti audzināta. Kā es viņu atstāšu āra būrī vai piesietu pie restorāna ieejas, ja viņa ir plika un ārā tikai +10 grādi? Kā man var aizliegt cūku ievest restorānā? Autor, pasaki, pie kura galdiņa sēdēsi, un es ar cūku būsim pie blakus galdiņa.

Iv Ivetuks 11.05.2018

Kāpēc ar dzīvniekiem ir jāiet uz restorānu? Man gan Zoltnerā patīk ..