www.sudzibas.lv Zobu feja Par ārstēšanu izmantojot vispārējo anestēziju

Zobu Feja - Par ārstēšanu izmantojot vispārējo anestēziju

Klīnika "zobu feja" ir specializējusies bērnu un pieaugušo zobārstniecībā. Klīnikas mājaslapā ir apgalvots, ka klīnikā strādā kvalificēti speciālisti, kuri izmanto inovatīvas metodes un tehnoloģijas, lai nodrošinātu augstas kvalitātes zobārstniecības pakalpojumus.

Bet realaja dzīve:
1. Klīnikas darbinieku rīcība bērna ārstēšanas laikā bija neprofesionāla un vardarbīga.

2. Klīnikas darbinieki pēc incidenta nepieņēma nekādas pasākumus, lai nomierinātu bērnu un viņa vecākus.

3. Klīnikas darbinieki izteica bērna vecākiem nepiedienīgus komentārus.

Klīnikai "zobu feja" ir nepieciešams veikt izmaiņas darbinieku apmācībā, lai nodrošinātu, ka darbinieki ievēro bērnu ārstēšanas ētikas standartus.

09.01.2024

R

E ELLIO 09.01.2024

Kārtējais izlaistais bērns, kuram ir tiesības un nav pienākumu.

M MarutaFFF 13.02.2024

Vai varat lūdzu padalīties ar sīkāku informāciju pirms vedu savu meitu uz vispārējo anestẽziju šajā vietā? Kāds incidents atgadījās? Pēc šī izlasītā tagad par to vien domāju un uztraucos. Paldies