Zobu arstēšana - Sāp

Man ar ir sūdzība.Gribēju pasūdzēties, ka man sap tā vieta, kur man iespricēja, pirms zoba dakterēšanas.To zobu jau ieblommēja, bet šprices vieta sāp, kad ar mēli aiztieg.Un arī, kad kaut ka šķīboju muti, tad ar sāp. Vai tas ir normāli? Esmu no savas dakteres prom kādus 200 km.Ko darīt?Es viņas mobilo nezinu.Ir jau pagājušas dažas dienas.

T Tamāra 08.05.2009

Ko darīt?
1.Uzzini dakteres mobilo
2. Nešķobi muti
3. Nebaksti ar mēli

J jugu 08.05.2009

Zvani uz kliniku, kur Tevi pienema, tur jau ari vajadzetu Tavas dr. telefona numuru iedot.
Ja neesi Latvija, megini sazvanities un pajautat pec padoma.

. ....kl 08.05.2009

Nu ko!!! Man tev ir "laba" ziņa.
Tas nozīmē, ka tev potējot ir ielaista infekcija: tā vieta jau sāp, rīt sāks strutot, saindēšanās aizies pa visu galvu. Tāpēc... nevis meklē dakteres telefonu, bet labus kapračus.

U Uģis riktigais 08.05.2009

Man nekad nekas nestruto.

. ....kl 08.05.2009

Sāks strutot... tagad vel tikai zidiņi :D

G Gejs,homoseksuālis 08.05.2009

Mēs, GEJI, skaitāmies pēc likuma minoritātes. Tātad, man patīk ļoti vīrieši un tas ir tikai normāli. Jo visas sievietes ir raganas. Es uz ielas redzu ejam smuku vīrieti ar seksīgu augumu, protams, ka es izmantošu iespēju ar viņu iepazīties. Un ja tas vīrietis man bez iemesla iemauks pa purnu, tad policija to vīrieti varēs tiesāt par rasismu, jo es kā gejs pēc likuma skaitos minoritāte, un mūs, gejus, policija aizsargā tomēr. Jo mums, gejiem ir tiesības ienīst sievietes. Jo sieviete tas nav normāli.

E Endija 08.05.2009

Uģi!
Nomierinies!Pēc anestēzijas var vairākas dienas sāpēt gan dūriena vieta, gan pats zobs būt jūtīgs.Tas tāpēc, ka adatiņa trāpa sīkajos kapilāros(no tā nevar izbēgt) un tur veidojas mazs asinsizplūdums.Nomierinies, paskalo a sālsūdeni un piezvani savai dakerei:)

B Baiba 09.05.2009

Bet Uģim tak nav zobārstes numura. Re kā mēs visi te par Uģi rūpējamies. Mani kaimiņi arī 'šorīt pamodās ar domu - nez kā Uģim iet?

U Uģis riktigais 09.05.2009

Paldies, Baiba, zinu, ka esam kaimiņi :)

Z zanda 09.05.2009

He, tu esi preteklis!

Mamma 09.05.2009

Iedzer snabi - uzreiz paaries, pie reizes veiksi mutes dobuma dezinfekciju.Ja esi bagaataaks un snabis riebj- izskalo muti ar labu konjaku.

U Uģis riktigais 11.05.2009

Man jau šodien ir pārgājis pat bez šnabja.Tā arī nepazvanoju savai miļotajai dakterei :(

V VelriktigaksUgis 11.05.2009

Nemaz neceri, tava miljota dakterite nav tava miljotaa dakteriite.Vinja ir mana!

U Uģis riktigais 11.05.2009

Vēl riktīgāks...:D, Tu nemaz nezini, kur viņa strādā :)

J jugu 12.05.2009

Nu moins, iemileties zobarsta...
Es drizak iemiletos morga dakteriti, nevis zobarsta.
Ugi Riktigais, Tev slikta gaume!

U Uģis riktigais 12.05.2009

Jugu, zobārste dara labumu :)

B BIGs 12.05.2009

Tas ir normāli, ka sāp. Tā parasti arī ir, pēc špricēšanas.

J jugu 12.05.2009

Ugi Riktigais, un kas Tev teica, ka morga dakteritis nedara labumu???

U Uģis riktigais 12.05.2009

Jugu, morga dakteritis saucas pataloganatoms, kurs skatās, kapēc cilvēks nobeidzies. Un es nevienu no tādas specialitates personīgi nezinu, tapec draugos neviena tada nav.Ja Tev ir kāds tāds draugs, tad labi, es neko nesaku.

B bambuss 06.08.2009

vai mutē ņēmi vīrieša locekli un viņš nobeidza uz to vietu kur tevi potēja?varbūt tur visa tā vaina...