www.sudzibas.lv Zobārsts zobārsts Elite Imantā

Zobārsts - zobārsts Elite Imantā

Nekad dzīvē vairs neiešu pie zobārstes Sannijas Cunskas Elitē Imantā, salaboja zobu tā - sablombēja, neaizpildot kanālus, un man ir stipri paveicies, ka pamanīju nelielu smaganu pietūkumu un steidzos pie citas dakterītes, kura pateica, ka mana imunitāte un tas, ka laicīgi pamanīju mani ir glābusi no strutu uzkrāšanās limfu mezglos utt. Es pie Cunskas ar to zobu biju 3 reizes, un katru reizi viņa man blombējas kaut kādus kā sanāk "mistiskus" kanālus, pie tam samaksāju es vairāk par 100 mūsu naudiņām!

G

B bargaiskungs 09.02.2011

kuce..tas tapec ka man neatsūkāji..
vitaminus nedabuji tapec arii infekcija ieviesaas..

D dabuu 10.02.2011

Zobārstu vidū ir aktuāli nod...vienam otru un nolikt otra darbu un sastāstīt pacientam, ka es esmu tā labā, bet tā tur, kas jums taisīja ir tā sliktā.
Pierādījumi?Veselības Inspekcija to apstiprināja, ka Tev nav aizpildīti kanāli?Rakstīji sūdzību, izskatīja?

M Modo 22.02.2011

Uz mana galda dega lampa, un blakus tai guleja maza ladite . Pati par sevi ladite nebija nekas sevishks --- ta piedereja gimenes arstam . Es panemu vinu roka ... ladite izslideja no pirkstiem, smagi nokrita zeme un sashkida gabalos . Zvadzedami no tas izbira zobarstnieciba riki lidz ar 32 baltiem, zilonkaula shkembelem lidzigiem priekshmetiem, kas nu blavoja uz gridas pie manam kajam .

G Guna 18.05.2011

Es nevēršos pret viņu tiesā, līdz ar to man nekādi Veselības inspekcijas pierādījumi nav vajadzīgi. Vnk brīdinu cilvēkus par zobārstes aizmāšību un nekompetentu darbu! Tu jau noteikti vari iet vie viņas un ārstēt zobus, pēc tam griezties visās inspekcijās pēc kārtas!

U uciite 11.09.2014

Sanija Cunska pati izcilākā zobārste kādu jelkad esmu apmeklējusi. Darbu padara vienkārši perfekti.
Iejūtīga un saudzīga. Vienmēr ieteiks pašu labāko. Pie viņas zobus labo visa mana ģimene.

N NikaToda 05.12.2018

Piekritu katram vardam. Izdarija visu lai saglabatu dzivu zobu, iejutiga, laipna un smaidiga!

A ahahahh 11.09.2014

Tev visa ģimene palikusi bez zobiem jau?