Zizu.lv - Zizu

Telefoniski ZIZU sola nokārtot radušos problēmu ar pakalpojumu sniedzēju, sola atzvanīt, bet solīto nepilda. Kad rakstu par šo pašu jautājumu uz norādīto e-pastu, atbilde izpaliek... Uz iesniegumu atgriezt naudu arī nereaģē.
Vairs no ZIZU nepirkšu nevienu kuponu, kaut līdz šīm problēmu nebija...
Esmu sapratusi, ka ZIZU nemāk vai negrib risināt problēmas, ja tādas radušās un tas viņiem par labu neliecina. Katram sevi cienošam uzņēmumam būtu jāinteresējās par savu partneru saistību izpildi, īpaši, ja naudu par pakalpojumiem saņem uzņēmums.
NEIESAKU ZIZU!!!

I Inguna Sproģe 06.09.2012

Man tieši tāda pati problēma ar Zizu, rakstu, rakstu... Bet atbildes izpaliek, par naudas atmaksāšanu.Atsūtīja bojātu preci un tagad gaidu, kad atskaitīs naudu atpakaļ. Bet uz manām vēstulēm neatbild, vairs nekad neko nepasūtīšu.es arī neiesaku ZIZU!!!

P piecejs 14.11.2012

man arī tas pats. Atdevu nekvalitatīvu preci atpakaļ un tagad naudu kontā nevaru sagaidīt. Katru dienu sola, bet neko nedara. Domāju, ka jāzvana medijiem, lai sižetu uztaisa.

D darttina 22.11.2012

Man pat preci neatsūta!! Zvanam, zvanam, nepārtraukti min citus iemeslus, kādēļ prece nav atvesta, arī DPD vainīgs esot. Tagad pateicu, ka vēlos savu naudu atpakaļ, uzrakstīju uz viņu epastu. Ja ne savādāk tiešām sūdzēšos PTAC. Vispār ir nenormāla vēlme aizbraukt uz viņu biroju un satikt šos cilvēkus klātienē.

M mousiha 23.11.2012

Man ir tāda pati situācija ar zvniem, e-pastiem!
Izmantoju pakalpojumu un tagad mēģinu no viņiem saņemt atbildi par savu pakalpojumu kvalitāti, kā viņi raksta mājas lapā...
Kuponā piedāvātais pakalpojums netika sniegts no jums neatkarīgu iemeslu dēļ? Jūs nesaņēmāt pienācīgu apkalpošanu? Mēs esam pārliecināti par mūsu partneru kvalitāti, taču, ja jebkādu no jums neatkarīgu iemeslu dēļ jūs nesaņēmāt preci vai pakalpojumu pienācīgā kvalitātē, mēs to labosim vai arī atdosim jums atpakaļ naudu! Arī tad, ja iegādājāties kuponu, taču neizmantojāt to, un kuponam nav beidzies derīguma termiņš, kā arī no pirkuma brīža vēl nav pagājušas 14 dienas, mēs uzreiz atdosim jums atpakaļ naudu. Sīkāk ar naudas atdošanas nosacījumiem jūs varat iepazīties šeit.
Mans stāsts ir par moteli Rockin papas, ja kādam interesē, tad ievadiet meklētājā.
Par medijiem arī biju domājusi, ja kādam ir tas padomā, arī labprāt piedalītos ar savu stāstu.

drakonica 24.11.2012

Govorat zadnij platit dvazdi i eto dejstviteljno tak, sama ubezdalasj i ne raz kogda hocesh sekonomitj i isces skidki v rezultate polucajetsa kakaja-nibudj lazha s etoj pokupkoj i prihoditsa pereplacivatj! ZIZU kak i vse v nacale vsjo ok a potom barzometr zaskalivajet i nacinajutsa kosaki, sama licno ne mnogo tam pokupaju no sliwala ot znakomih cto mnogo s nimi problem osobenno jesli berjosh kupon na pojezdki objazateljno cto-to ne tak!
Pozaluj prisojedenisj k rjadam

ZIZU NEIESAKU!!!

J jelenal 28.11.2012

Один или 2 раза покупала у них купоны, не с чем таким не сталкивалась, все было в порядке. Но на их сайте мне не нравится одно, что написав какой-либо комментарий (будь то вопрос или оценка товара или услуги), он не появляется на их сайте, чтобы его могли лицезреть другие пользаватели данного сайта!

F fcuk 19.05.2013

MAN TIEŠI TAS PATS - IGNORĒ GAN E-PASTUS, GAN TELEFONA ZVANUS !!!

ES SAŅĒMU NEKVALITATĪVU PAKALPOJUMU SKAISTUMKOPŠANAS SALONĀ
UN JAU VAIRĀK KĀ MĒNESI CĪNOS, BET VIŅI IGNORĒ !!! KUR TAD SOLĪTĀ 100% GARANTIJA, KO VIŅI SAVĀ LAPĀ RAKSTA???

VAJADZĒTU MUMS VISĀM APVIENOTIES UN GRIEZIES PATERĒTĀJU TIESĪBĀS !!!

ZIZU.LV IR ĻEVAIS KANTORIS - PROBLĒMAS NERISINA, BET MŪK NO TĀM !!!

PATI VAIRS TUR NEIEPERKOS UN NEVIENAM NEIESAKU - TUR NAV NEJĀDU GARANTIJU NEDZ PRECĒM PAR KVALITĀTI, NE ARĪ PAKALPOJUMIEM !!!

ZIZU.LV - MISKASTE - JĀKLAPĒ CIET ŠIS KREISAIS KANTORIS !!!