www.sudzibas.lv ZIZU Плохое отношение к клиентам

Zizu.lv - Плохое отношение к клиентам

Купила купон на zizu.lv- отдых в гостинице на одну ночь для двоих, хотела устроить себе и своему парню романтичный вечер, к сожалению отдых у нас не удался- по причинам- что было написано в купоне о гостинице- не соответствовало в реале, мы решили отказаться в тот же вечер, позвонила в zizu, чтобы уладить вопрос о возврате денег, на что получили грубое общение со стороны сотрудницы zizu.lv.
Хорошо, что смогла уладить вопрос уже с директором гостиницы.
Очень не профессианально со стороны zizu.lv
Больше я на этом сайте покупать ничего не буду приобретать.

G

Aigars31 23.02.2017

zizu.:) hehe.. vi asisaja pomnite?

Pacco_al 24.02.2017

Man ir tikai viens jautājums. Vai gadījumā, kad jūs nopērkat veikalā negaršīgu desu, jūs ejiet un bļaujiet uz to reklāmas stabu, uz kura bija reklāma ar šo desu? Vai dodaties uz banku un pieprasiet atmaksāt bankai naudu par negaršīgo desu, jo jūs taču maksājāt ar bankas karti un tā desa bija neēdama?
Izklausās absurdi?
Tieši tas pats ir ar kuponu, jeb kolektīvo pirkumu lapās piedāvātajiem pakalpojumiem. Akcijas piedāvājumi tiek izvietoti uz pakalpojuma sniedzēja (šinī gadījumā viesnīcas) sniegtās informācijas pamata. Zizu nebrauc un neinspekcē katru viesnīcas numuru, vai katru skaistuma salonu, vai katru auto automazgātuvi. Tā ir reklāma, kuru sastāda un iesniedz pakalpojuma sniedzējs.
Nav jēgas zvanīt uz Zizu un pieprasīt naudu atpakaļ tikai pēc, ka jūs caur šo lapu nopirkāt šo viesnīcas piedāvājumu. Ar tik pat lieliem panākumiem pieprasiet naudu no Boooking.com vai Hotels.com, jo lūk nebija piemēram numurā pīles dūnu spilveni un tas nebija norādīts. Un kā mīl pārgudri teikt "latvietis vienkāršais" pakalpojums neatbilst aprakstam.
Man ieteikums cīņā pret šādiem pakalpojumu atbilstības lietpratējiem būtu palūgt rakstiskā formā smalki un detalizēti izklāstīt saskatīto neatbilstību, pēc tam pievienot akcijas aprakstu un nosūtīt uz PTAC izvērtēšanai. Viņi tāpat ar visādām dumībām un utu meklēšanām svešos kažokos nodarbojas, lai vērtē, kuram ir taisnība. Ja PATC sniedz atzinumu, ka tomēr neatbilst, lai tad pakalpojuma sniedzējs domā, kā kompensēt (daļēji, jo viss pārējais taču atbilda un pakalpojums bija saņemts) klientam.
Pretējā gadījumā sanāk, nodzīvoties pa viesnīcu un pēc tam paprasīt naudu atpakaļ. Jeb esmu kaut ko palaidis garām un šis jau ir kļuvis par nacionālo sportu?

Aigars31 24.02.2017

.. bet nu pārsteigums izjuka ..un ja jau nav kaads HOBOTS """" tad nu sacīt jāsaka .. nu neviens jau nerakstīs nāciet mūsu naktsklubā ietusēt mūsu pods ir sūdains un te ar būt viena traka K kura jums sabojās garastāvokli tapē ka piedzērusies līdz kliņkim un vispār... beidzies tualetes papīrs un ziepes pa grīdu .. nāciet uz mūsu bedri ar saviem šizifrēniskajiem priekštatiem bet mūsu serviss jums piedāvā pārlieties līdz totālam atmiņas zudumam

Aigars31 24.02.2017

lieliskā mūzika .. jauka apkalpošana krutākie dī'džeji .un tt. un tā joprojām... protams kasities ar tiem kuri nu reali un taa tiiri pieklajiigi arii nevajag un ja jau atguva naudu tad jau nu sudzeties es nezinu. .. aiziet uz stundiņu divām.. jā ... tik šausmīgi visi piezīmē palmas bet ierodies un viss plastmasas.. .. man tā bija sen sen vienā pirtī.. ieraudziju bildi OOOOOOO... un viss kas izkatijās koka no skaidenes