www.sudzibas.lv ZIZU noteikumu pārkāpums

Zizu.lv - noteikumu pārkāpums

Nesaprotu, kas tā par attieksme no šī jaunā uzņēmuma (SIA ZiZu, www.zizu.lv), kas burtiski tikai aprīļa mēnesī sāka piedāvāt pēdējā laika populārāko pakalpojumu - kuponu iegādi dažādiem pakalpojumiem un precēm par lētām cenām (līdzīgi kā PērkamKopā.lv).

Žēl, ka nākas sūdzēties par šo uzņēmumu tik ātri, bet iesaki ĻOTI RŪPĪGI pārdomāt vēlmi pieteikties viņu jaunumiem, jo no tiem nebūs iespējams atteikties... 3 dienas mēģināju aktivizēt atteikšanos caur saiti e-pastā, 2 dienas nosūtīju e-pastu ar lūgumu atslēgt man šo pakalpojumu. Toties VIŅI nav pacentušies man pat atbildēt! Izsaku publisku FUI. Būs vien jāliek spamā un laikam viņu piedāvātos akciju kuponus nepirkšu nekad.

Citāts no ZiZu noteikumiem:

"Pircējam ir tiesības jebkurā brīdī atteikties no paziņojumu saņemšanas no ZiZu."

Diemžēl meli.

E

M Maita 26.04.2011

tas vēl nav nekas - es pārskaitīju naudu par vienu akciju, bet kuponu tā arī neesmu saņēmusi.vakar aizrakstīju, bet neatbild. došu viņiem laiku vēl rītdien un tad gan viņi atrausies :D

M Maita 27.04.2011

Ar to kuponu tomēr viss bija kārtībā. izrādās, ka nevis sūta uz e-pastu, bet uz profilu viņu mājas lapā.

N Nikolajs 27.04.2011

Tas veel viss ir ok. Ar Dyl.lv man ir gadiijums, ka nopirku kuponu uz autobazgatuvi KedaBest, samaksaju 6.20Ls, bet pakalpojumu dabuut nevareeju, jo tam uznjeemuumam ir mainiijushies iipashnieki. Dyl.lv arii nekaadu atbildiibu nenes par tiem uznjeemumiem, jo Dyl.lv administraacija saka, ka vinju darbs ir tikai sanjemt naudu no klientiem un galvas saapes visas ir jaauznjemas klientam, ja nevar dabuut pakalpojumu. Izmantojiet citus portaalus, ar Dyl.lv var iegraabties. Zheel ka nevar atstaat taadu sudziibu Dyl.lv portaalaa.

N Nikolajs 29.04.2011

Dyl.lv atgrieza naudu:)

E Elīna 26.07.2011

Es arī nopirku kuponu zizu.lv pa 11 Ls, bet izrādās ka tā pielietošana no manis prasīs vēl papildus 40 Ls izmaksas (par ko iepriekš nekas nebija atrunāts). Rakstīju uz zizu.lv, ka atsakos no tāda kupona un vēlos savus 11 Ls atpakaļ, viņi ignorē mani. Cīnīšos, lai atgūtu pazaudēto naudu, un neko vairs neiegādāšos pie zizu.lv

L Line 12.08.2011

Man arī ir problēmas ar kupona saņemšanu no zizu.lv. Manā gadījumā tas neparādās arī viņu mājaslapas sadaļā "mans kabinets", cīnos, sola... bet kupona kā nav tā nav... Žēl, ka šo te visu neizlasīju pirms veicu pirkumu!!!

M mūsusvārds 12.08.2011

kas tie par kuponiem? kas tas par zizu? reklāmas esmu redzejis, bet nekad uz tiem baneriem neesmu spiedis, laigan kārdināt tie prot.

S sasha 24.10.2011

Es esmu arī pamanījusi, ka Zizu rīkoja akciju.Akcijā varēja laimēt apple macbook air, bet vini jau 3 dienas kavejas.Kaut gan vajadzeja izlozet sestdien!

L Laura 02.11.2011

Iegadajos kuponu 18 ls vertiba, bet joprojam neesmu sanemusi, uz tel zvaniem vini neatbild un uz e-pastu ari, tagad nezinu ko iesakt ka atgut savus 18 ls! esiet uzmanigi izmantojot sis firmas pakalpojumus!

I Inta 05.12.2011

Es arī varu publicēt savu sūdzību par šo portālu. Tātad nopirku kuponu 40Ls vērtībā, tad apdomājot tā lietderību izlēmu atteikties. Gan sūtīju epastus, gan zvanīju, atbildēja uz vienu tikai no maniem epastiem, kaut gan bija sūtīti četri!!! atbildēja, ka atgriezīs naudu 10 darba dienu laikā, šodien rit 12 darba diena, naudas kā nav tā nav, aizrakstīju epastu, skatīšos vai atbildēs. Pēc šī gadījuma vairāk neko no viņiem nepirkšu, un iesaku jums apdomāties vai ir vērts riskēt ar jūsu naudu.

I ilzen 21.12.2012

Neieteiktu sadarboties ar ZIZU.LV
piegade nenotiek kā solits, uz e-mail netbild, SAZVANIT NAV IESPEJAMS!!

B b0b 08.01.2013

Приобрели купон на Zizu.lv, но по приходу в магазин оказалось, что товара нет на месте. В купоне не была указана необходимость связаться с продавцом, а значит я могу прийти и получить свой товар. По факту товара, за который я заплатил - не было. Позвонил в Zizu, сказал - пусть за свой счет доставляют. Они узнали адрес доставки и больше от них ни слуху, ни духу, на мэйлы не отвечают. С другими купонаторами таких проблем не было