www.sudzibas.lv ZIZU NETIEK PIEGĀDĀTA PRECE, ATGRIEZTA NAUDA

Zizu.lv - NETIEK PIEGĀDĀTA PRECE, ATGRIEZTA NAUDA

Viss sākās ar to, ka es 14. decembrī portālā zizu.lv, pasūtīju sev nepieciešamo preci, ar piegādes veidu - kurjers. Preci piegādāt vajadzēja no 21. decembra 5 darba dienu laikā. Nu ko? Es gaidu, gaidu, bija kāds 7. janvāris preci neesmu saņēmusi, nu ko zvanu uz zizu.lv, uz ko viņi man atbild, ka ir sanākusi aizķeršanās, bet prece tiks piegādāta šīs nedēļas laikā. Nu ok, gaidu, vēl līdz nedēļas beigām neko nesaņēmu, zvanu vēlreiz uz ko man atbild, ka pirmdien Jums prece tiks piegādāta, jo prece jau atdota kurjeram. Pienāk pirmdiena, neko neesmu saņēmusi. Zvanu atkal otrdien - pasaku, ka vēlos atteikties no šīs preces un vēlos, lai man atgriež naudu. Man pasaka, lai aizpildu to iesniegumu, kas ir viņu mājaslapā - www.zizu.lv un nauda tiks atgriezta 5 darba dienu laikā.
Un tagad notiek pats smieklīgākais - man šo piektdien pienāk ziņa epastā, ka viņi esot tagad tikai uzzinājuši, ka prece nav nonākusi pie manis, bet diemžēl tāda preces krāsa kādu izvēlējos viņiem vairs nav. Nu piedodiet, ja man zvanot uz viņu nr., paziņo, ka prece ir pie kurjera un tad pēkšņi man paziņo ka tāds modelītis vairs neesot un, lai es izvēlos citu, TAD MAN ŠĪ PRECE NAV VAJADZĪGA, NOPIRKU JAU TĀDU PRECI VEIKALĀ UN PAR TĀDU PAŠU SUMMU! Gaidīt arī apnika, negaidīšu jau to preci līdz vasarai.
Tagad gaidu pirdienu, kad viņi strādās un atbildēs uz manu epastu, kā arī preces summu uz konta gaidu!

P.S. AR ŠO RAKSTU ES VĒLĒJOS BRĪDINĀT, KA LABĀK PRECES AR KURJERA PIEGĀDI ZIZU.LV PORTĀLĀ NEPASŪTĪT, JO JŪS ŠO PRECI NESAŅEMSIET!!!!! CIK ZINU NEESMU VIENĪGĀ, KURA IR ŠĀDĀ VEIDĀ APKRĀPTA!!!!

C