www.sudzibas.lv ZIZU nemāk apkalpot klientus

Zizu.lv - nemāk apkalpot klientus

Pasūtīju preci oktobra vidū. Piegādes veidu izvēlējos OMNIVA. Kuponā bija rakstīts, ka prece tiks piegādāta līdz 20.novembrim.20.novembrī tā man nebija piegādāta. Zvanīju viņiem, solīja pārzvanīt, nepārzvanīja. Zvanīju viņiem vēl divas reizes, solīja uzrakstīt e-mailu, neuzrakstīju. Galu galā uzrakstīju sūdzību. Atrakstīja, ka varu aizpildīt anketu, lai atgrieztu naudu viņu mājaslapā. Aizpildīju, jo braucu prom uz ilgu laiku un preci nevarēju saņemt. 08.12.14 atnāc ziņojums jūsu prece ir piegādāta ar OMNIVA. Tikai to neviens nevar saņemt un prece man nav vajadzīga.Neiesaku Jums neko pirkt ar zizu.lv Apkalpot viņi nemāk un risināt problēmas arī. Laikam nezin, ka klientam vienmēr ir taisnība!

T tadumtss 08.12.2014

Un man jau šķita, ka šie visi kuponi ir jau pamiruši .

M Mierinsh 09.12.2014

man arii