www.sudzibas.lv ZIZU Nebija viss, kas kuponā rakstīts

Zizu.lv - Nebija viss, kas kuponā rakstīts

ZIZU.LV klientu atbalsta dienests vispār nestrādā. Ja nu gadīsies, ka nopirksiet kaut ko, ar ko beigās nebūsiet apmierināts, vai nesaņemsiet visu, kas kuponā rakstīts, neceriet, ka ZIZU.LV komanda jums palīdzēs to atrisināt..
ZIZU.LV šoreiz neiedeva visu, kas kuponā rakstīts. Pasūtīju skaistus auskariņus mātes dienā, kur klāt bija rakstīts, ka "Auskari būs iepakoti skaistā dāvanu maisiņā, tā kā tie var kļūt par jauku dāvanu, piemēram, Mātes dienā". Meitenes no veikala JA-MAIKA, kur varēja šos auskarus izņemt, bija pārsteigtas, ka viņām jānodrošina arī skaists iepakojums un dāvanu maisiņš. Viņas sazvanīja ZIZU, kas solīja uz manis norādītos numur sazināties dienas laikā. Tomēr man neviens tā arī nepiezvanīja. Mani mēģinājumi sakontaktēt ZIZU arī bija neveiksmīgi. Sazvanīt info tālruni nav iespējams un e-pastā nāk automātiskā atbilde, ka sazināsies 3 dienu laikā, bet paiet nedēļa, un nekādas ziņas.
Lūdzu, neiekrītiet uz visiem šiem kuponu portāliem, kas saradušies kā sēnes pēc lietus. It īpaši ZIZU.LV

Z

K Krishinjsh 08.05.2013

Tāpēc vajadzētu izmantot savādāka tipa portālus piemēram KOPALETAK.LV, kas savas akcijas pasniedz kā BEZMAKSAS KUPONUS. Maksā tikai kad ierodies pēc pakalpojuma, 0 riska nopirkt kaķi maisā...