www.sudzibas.lv ZIZU krāpšanās

Zizu.lv - krāpšanās

Sveiki ,

Biju dzirdējis par neatbilstrību precēm ... bet es sastapos ar to kad viņi tirgo preci par itkaa puscenu no paras'tās ko viņi uzrāda ... bet tā " VIŅU " puscena ir pilna cena jebkurā veikalā .

Es domāju kad ZIZU.LV un sadarbībā ar Jamaika veikalu kas tirgo T- Kreklus ir maigi sakot krāpnieku banda !!!

Cilvēki esiet modri ... ja dzirdat vai redzat nosaukumus ZIZU.LV vai Jamaika kas atrodas T/C Domina .... ejiet ar līkumu !!! iepērkaties normālos veikalos ar to pašu cenu un viss būs OK

Manā gadījumā bija kad flash atmiņu ko pārdeva šie blēži turpat EURONICS veikalā maksā tikpat bez jebkādām atlaidēm ....

I

A Agris.Lapsuks 29.11.2012

Šobrīd zizu portālā ir akcija auto lādētājam. Uzņēmumā kas piedāvā šo lādētāju tas maksāja 3.20Ls viņu mājas lapā. Uz 50% piedāvā par 3Ls iegādāties... Kad es viņiem aizrakstīju cena mājas lapā tika nomainīta uz 6Ls... Blēžu kantoris kaut tas zizu ātrāk izputētu... Neiesaku nevienam tur iepirkties!!!

K klient2 29.11.2012

Ходила на педикюр на лачплеша в салон Naves Juras Spa, назвать что мне сделали педикюр нельзя, подержали ноги в воде и потрели пятки теркой которая у меня и дома есть а вот пальцы не обработали, ногти, кутикулу не обработали. Пришлось идти еще раз на педикюр, а это я салону Naves Juras Spa заплатила 7 Лс + 15 Лс за переделку, 22 Лс + плохое настроение куча потраченного времени с нервами!!!
Обращалась в зизу с жалобой ничего по этому поводу решено не было, педикюр не переделали!Ни извинились - ничего!!!
Так что через них что то покупать больше никогда!!!