www.sudzibas.lv ZIZU klientu mānīšana

Zizu.lv - klientu mānīšana

Portālā ZIZU iegādājos kuponu skropstu pieaudzēšanai salonā Mazā Parīze, Tērbatas ielā. Kupona pilnā cena 20.00 Ls, bet ar atlaidi - 9.00 Ls. Protams, ka es gaidu pakalpojumu par pilno cenu un uzskatu, ka pakalpojumam ir jābūt kvalitatīvam, bet diemžēl kļūdījos. Saņēmu pakalpojumu, kurš pat neatbilst manis samaksātajiem 9.00 latiem, kur nu vēl runāt par cenu bez atlaides...
Skropstas pielīmēja ātri un nekvalitatīvi - 20 minūtēs saņēmu saķepušas skropstas, kas turklāt nebija līmētas, kā solīts ZIZU portālā - viena mākslīgā skropsta pie vienas dabīgās, tā vietā skropstas bija nedaudz pa vidu, bet pa acu kaktiem vispār nekā. Līme nebija nealerģiska, līdz ar to no līmes smakas man sākās alerģija, bet pēc dažām dienām skropstas sāka krist nost.
Kad šo atsauksmi ierakstīju ZIZU portālā pie konkrētā piedāvājuma, diemžēl manu atsauksmi līdz šim brīdim neviens nepublicēja. Jo tur tiek publicēti tikai dažādi jautājumi, bet negatīvo neviens nepublicē. Tādēļ es meklēju citu veidu kā informēt pārējos kuponu pircējus būt uzmanīgiem šajā iepirkšanās portālā.
Es uzskatu, ka ZIZU nes atbildību par tiem uzņēmumiem, kuru pakalpojumus viņi piedāvā kuponu veidā un viņiem jābūt pārliecinātiem, ka pakalpojums ir kvalitatīvs un atbilstošs norādītajai cenai. Šajā gadījumā cena bija "uzpūsta", un pakalpojums neatbilda nekādai kvalitātei...

E

A Ainis 12.09.2011

iepērkaties iepērkaties tajos krāpnieku kantoros ! Viņu bizness uz to arī tikai balstās, galvenais kvantitāte un nekādas kvalitātes. Viņus interesē naudas daudzums un ne tavas skropstas !
Šajos mēslainos iepirkšanās kantoros var pirtk tikai preci, bet nevis pakalpojumus. Tu neesi ne pirmā ne pēdējā šā krāpnieku kantora upuris !

Z Zane 12.09.2011

Nopirku vīram kuponu matu griešanai šajā salonā. Viņš arī teica, ka tas bijis konveijers. Friziere strādājusi uz visām pusēm, mati nogriezti 20 min. Kuponā tika solīta arī kvalificēta meistara palīdzība stila izvēlē vai tml. Uz jaut., ko friziere varētu ieteikt, nav saņemta kvalificēta meistara atbilde. Vārdu sakot, iespaids, ka tur strādā amatieri, kas nevar savākt sev klientus un pat neprot tos ieinteresēt ar šādu piedāvājumu.

K kf 12.09.2011

a ko jūs gribējāt? stilistu vēl?:))))

A Andris 23.09.2011

zizu.lv ir riktīgs krāpnieku kantoris mēs ar nopirkām kuponus uz ceļojumus uz Turciju, ne biļešu, ne nauda netika atgriezta un sabojāts vecmāmiņai ceļojums kuru gribējām viņai dāvanā pasniegt, nesaprotu kā tāds krāpnieku kantoris vēl eksistē ?