www.sudzibas.lv ZIZU Dzēš negatīvas atsauksmes

Zizu.lv - Dzēš negatīvas atsauksmes

Nopirkām kuponus zizu.lv uz ekskursiju uz Tallinu, 22 lati uz diviem cilvēkiem. Ekskursija bija pilnīgs murgs, ļoti neiesaku. Vienīgais pluss - varēja lēti aizbraukt uz Tallinu.
Ļoti nepaveicās ar gidi. Bija tāda sajūta, ka viņa pirmo reizi nokļuva Tallinā. Ilgi nevarējām atrast, kur noparkot autobusu. Pēc tam gide apmaldījās, meklējot muzeju. Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem atrast muzeju, aizgājām prom no grupas. Palika tie, kas iepriekš bija piemaksājuši 10 eur par muzeja apmeklējumu. Vēlāk izrādījās, ka pērkot biļeti pašā muzejā, tā maksā 4 eur (cik sapratu, atlikušo naudu gide atpakaļ neatdeva). Pēc tam bija brīvais laiks, pēc kura jātiekas autobusā norunātajā vietā. Gide bija kaut ko sajaukusi un gaidīja mūs citā vietā (visi pārējie atnāca tur, kur vajadzēja). Visu dienu bija kaut kāda kavēšanās gides nezināšanas dēļ. Nesaprotu, kā var sūtīt tādu cilvēku vadīt ekskursiju - kas neko nezin par pilsētu un vēl nespēj orientēties pēc kartes! Stāstījums tika lasīts no lapiņas ar lielu stostīšanos, izskatījās, ka viņa nav gatavojusies.
Tiešām neiesaku izmantot šīs aģentūras pakalpojumus, ja nu vienīgi kā transportu.

Atkal parādījies piedāvājums no šīs pašas firmas ar līdzīgu ekskursiju. Gribēju ievietot komentāru, taču tas netiek publicēts. Izskatās, ka cenzūru iziet tikai labas atsauksmes.

U User117822p 02.01.2012

Arī sliktās recenzija paliek, laikam kaut kas nepareizi tiek darīts.
tagad ieviesuši ielogošanos, un pareizi, lai nekauņas varētu saukt pie atbildības.
Piem. nosauc mani necezētā vārdā, - es iesniegšu policijai un paskatam, vai darbojas!

Leonīds Osipovs 12.01.2012

Atrada gan par ko sūdzēties...
Man, braucot uz to pašu Tallinu caur to pašu zizu, autobusā ar cauru jumtu uz galvas visu ceļu (kamēr lija) tecēja ūdens. Rezultātā plaušu karsonis un vairāk kā divas nedēļas slimnīcā.
Tas, kas tur augšā "sūdzībā" sarakstīts nav nekādas sūdzības vērts, tas ir nieks, sīkums, ko būtu jākaunās pieminēt. Milzīgs fuj autor(-am/ei)!

N natana 20.05.2012

Vajag jau tūrisma firmu minēt, diez vai Zizu paši organizē ekskursijas.

N natana 20.05.2012

Harij, atsauksmes tiešām tiek dzēstas un ignorētas. Pati sistēma jau ir ļoti aizdomīga... komentāru pirms pievienošanas izskata admiņš! Citos portālos komentārs uzreiz pievienojās un admiņš atbild tiešajā, arī uz negatīvajiem komentiem.
Zizu vispār ir naudas atmazgāšanas kantorītis, kas nogrūž ķīnā sapirktu drazu caur kreisajiem veikaliem.

G gargoyle 28.12.2012

Nu, vispār mēs arī braucām tajā pašā braucienā uz Tallinu, tikai otrā autobusā un mūsu gide teica, ka tā "apmaldījusies" gide bija ieteikta firmai no gidu asociācijas, jo tā, kas parasti brauc, bija saslimusi. Tā ka patiesībā pie vainas laikam sanāk asociācija, kas tādus cilvēkus savā datu bāzē nepārbaudot reklamē kā zinātājus.

Protams, ir stulbi, ka tiek izbojāts ceļojums, bet nu - pilnīgi drošs nekad nevari būt. Arī lidmašīnu savienotie reisi var nokavēties, koferi noklīst un ārzemēs taksists uzskrūvēt cenu