www.sudzibas.lv ZIZU Biļetes uz cirku

Zizu.lv - Biļetes uz cirku

Gribēju painformēt cilvēkus, kuri šobrīd iegādājas vai plāno iegādāties biļetes uz cirka izrādēm, visiem kuponiem automātiski tiek piešķirtas vietas, kuras ģenerē kāda ''ļoti advancēta sistēma'' pēc vēl advancētāka mehānisma, teiksim šodien pērkot četras biļetes, trīs vietas sanāk kopā viena atsevišķi (pie tam pilnīgi otrā zāles pusē!), attiecīgi, mūsu gadījumā, jāsaka, vēl ir paveicies, jo uz izrādi dodas 2 pieaugušie un 2 bērni, attiecīgi viens no pieeaugušajiem mazgadīgos bērnus pieskatīt varēs, pat negribu domāt, ko darīt situācijā, ja būtu izdomājusi izrādi apmeklēt viena ar diviem bērniem :).
Sazvanīju Zizu, man ieteica aprakstīt problēmu, ko viņi noteikti atrisināšot, lai aprakstu to visu e- pastā, aprakstīju, un pēc 4 stundām saņēmu laipnu atbildi, ka man palīdzēt neko nevar, bet var piedāvāt atgriezt naudu un tad es varot mēģināt biļetes iegādāties atkārtot, viņi gan negarantējot, ka visas sēdvietas būšot kopā! :D
P.S Cik ilgā laikā atgriezīs naudu par to arī, protams, nekāda sīkāka informācija netika sniegta. :D

Z Zizu.lv Pārstāvja atbilde 17.09.2013

Labdien!

Diemžēl mūsu platformas tehnisku ierobežojumu dēļ mēs pagaidām nevaram pārdot biļetes pēc citādākas – ērtākas – sistēmas, tāpēc, ja Jūs vēlaties, mēs nekavējoties atgriezīsim par biļetēm naudu.

Ar cieņu, Zizu.lv