www.sudzibas.lv ZIZU Slikts serviss

Zizu - Slikts serviss

Labdien,
iegādājos zizu.lv mājaslapā kuponu ar mērķi to uzdāvināt. Tas ir labi, protams, ka zizu.lv piedāvā izdrukāt kuponu kā dāvanu karti, jo tad kupons izskatās daudz smukāks. Bet nesaprotu, kāpēc dāvanu kartei ir jāsatur dāvanas vērtība. Pilnīgi pietiktu, ja būtu norādīta prece/pakalpojums un kur to var saņemt. Veselu nedēļu mēģināju sazvanīt zizu.lv ofisu par viņu mājaslapā pieejamo telefona numuru, bet bez rezultātiem. Uzrakstīju e-pastu, bet arī uz to neviens nav atbildējis. Jo gribēju sazināties ar zizu.lv, lai painteresētos, vai nav iespējams kupona izskatu nedaudz palabot. Žēl, ka nesanāca. Bet pirms dažiem gadiem cita kuponus piedāvājoša firma man gan nāca pretī un līdzīgā situācijā piekoriģēja kuponu. Es esmu vīlusies zizu.lv

17.06.2019