www.sudzibas.lv Zītari Ēdiens + personāls

Zītari - Ēdiens + personāls

Pretīm darbam atrodas ēdnīca " Zītari LZ" agrāk tur gāju patstāvīgi pusdienās, jo bija labas cenas un gardi ēdieni. Bet... jau kādu pusgadu, tur reti var paēst, bieži gadās veci salāti, mērces vai zupas. Untrakākais ka šo visu viņi cenšas noslēpt ar kvantumu pipariem. Protams par ēdienu nauda tiek atdota, un tēlo ka nesaprot ķā ēdiens pēkšņi varēja kļūt vecs. Traki brīnumi notiek!!!Piedevas - makaroni, rīsi, kartupeļi, griķi - bieži ir auksti, cieti - neizvārīti līdz galam. Trakākais ka makaroni un rīsi bieži ir jau vairākas dienas stāvējuši - sakaltuši dzelteni, un kad tas nav vairs noslēpjams, tiek gadavoti slinkie tīteņi un makaroni ar malto gaļu - tik diemžēl ar eļām arī nenoslēpsi piedevu īsto izskatu!!!Kā arī ēdienu vienveidība - pusdienās tiek piedāvāti makaroni ar malto gaļu, maltās gaļas mērce, slinkie tīteņi. Protams atsevišķi var iepirkt arī karbonādi, salātus un saldos, bet tad tev jāreiķinās ar 6.00 eiro vismaz. ņemot vērā ka tur pusdienās dodas daudz vīriešis -strādnieki, tad jautājums ir - vai var pagatavot svaigus ēdienus - un nebarot kā PCC laikos ar malto gaļu vien!!! Gribas jau dažādību, kaut kādas pārmaiņas. Ne tikai man, bet arī citiem ( tas ir runāts un izrunāst )Kā arī darbinieki kas strādā ar ēdienu, kā arī kasiere kas liek porcijas nevelk nedz cepures nedz sietiņus, bet staigā ar skaistām frizūrām. Kur tad ir ēdināšanas servisa likumi?Šodien nopirku gulašu ar rīsiem, saņēmu cieti vārītus rīsus, un tomāta mērci atšķaidītu ar ūdeni, iebiezinātu ar miltiem + viens gabaliņš gaļa un vairāki lieli burkānu gabali. Labu apetīti!!! Vismaz nebija vecs!!!Kāpēc eju tur ēst? Jo reāli, nav laika citur iet, un es labāk ieēdu vismaz saļanku ( kas reti ir veca, bet gadās ) nekā palieku neēdusi.Un vēl... vairākas reizes ir bijušas sūdzības, ir zvanīts šim uzņēmumam, bet vienīgās izmaiņas ir tās, ka viss palika vēl sliktāk. Kāpēc tad tika atlaisti cilvēki, kas labi gatavoja, kad bija ēdienu izvēle un vienmēr bija lielas rindas? Un tagad rindas nav, ēdienu izvēle nav, kā arī svaiguma vairs nav. Jums pusdienas parasti liek justies labi? Es pēc šīs sajūtas esmu sailgojusies, jo pēdējā laikā ( gara posma laikā ) jūtu tikai BESI un sliktumu. Ja šo rakstu lasa Zītari LZ uzņēmuma vadītājs - LŪDZU sakārtojiet šo iestādi, un izveidojat cilvēkiem patīkamu vidi, kā arī edienkarti un ēdienus!!! Nevēlētos lai pusdienas atkārtoti beidzas ar sliktu dūšu. Nevienmēr jūsu darbinieki izlūgsies nerakstīt ĪPAŠAJĀM iestādēm, vai paņemt ēdiena paraugus.Paldies par sapratni un uzmanību. Ceru uz kādām LABĀM pārmaiņām - viss labāk, atgrieziet atpakaļ darbiniekus, kas tur strādāja pirms kādiem 3 gadiem, kad bija pieejamas arī zivju kotletes, cūkgaļas kotletes, gaļas rulīši utt, nevis tikai maltā gaļa. Ceru ka šoreiz būs kāda reakcija, jo nekad līdz šims - pat zvani nav līdzējuši nokārtot šo bardaku, un zvanījušis + sūdzējušies ir diezgan daudz cilvēki!!!

E