www.sudzibas.lv Zītari Par ēdienu

Zītari - Par ēdienu

Centos sameklēt šai iestādei "Zītari" mājas lapu vai e-pasta adresi lai ar viņiem sazinātos, bet nekas no tā visa nesanāca!!!Ņemot vērā to, ka šai ēdnīcai ir labi ienākumi Brīvības ielā 191, jo tur iet ēst daudzi strādnieki no vairākiem uzņēmumiem, man nav saprotams kādēļ viņi nemaina neko saistībā ar saviem ēdieniem un darbiniekiem. Tātad manas sūdzības :1. Bieži ir gadījies nopirkt vecu zupu ( kas smird, un pagaršojot skābums muti izdedzina ) Protams naudu vienmēr atgriež atpakaļ, lai tik nesūdzas. Kā ārī salāti un vistu mērces mēdz būt ieskābi. Un kad nes atpakaļ, kasiere atbild " nevar būt, es ēdu nekas tāds nebija" un kad pēc brīža nes nākamais ko citu atpakaļ, atbilde ir tieši tāda pati. tad jautājums, cik daudz kasiere apēd līdz pulkstens 11:00 dienā?2. Ēdieni - piedevas ( kartupeļi, makaroni, rīsi, griķi ) bieži ir auksti, bet tas nav trakākais, viņi mēdz būt arī cieti - neizvārīti, vai arī pāris dienas nostāvē'juši ( to vis labāk var redzēt pēc makaroniem un rīsiem kas kļūst dzelteni sakaltuši )3. pusdienu piedāvājums - nav liela izvēle : 1.makaroni ar malto gaļu; 2. maltās gaļas mērce; 3. viltotie tīteņi - skats ir bais viņiem. protams var arī pirkt karbonādi atsevišķi vai kotletes un salātus. bet darbiniekus kas nāk ēst kompleksās pusdienas, jo tas ir izdevīgāk nekā maks;at ap 6.00 eiro par karbonādi ar salātiem, un kā zināms vīriešiem patīk labi paēst. Vai šai iestādei ir kaut kas cits izņemot malto gaļu??? Slikti metas jau no tās. Trakākais ir tas, ka ja makaroni netiek izpirkti un otrā dienā viņi ir jau sakaltuši, tad viņus sajauc ar malto gaļu, tik diemžēl tā eļā arī nenoslēpj vecu makaronu izskatu un dažreiz arī aromātu!!4. Šodien iegāju, un izlēmu apēst rīsus ar gulašu. man pasniedza SVAIGUS ļoti cieti vārītus rīsus, un gulaš bija orģināls - tomātu mērce ar ūdeni, iebiezināta ar miltiem + viens gabaliņš gaļas un vairāki lieli burkānu gabali. Kā saka, labu apetīti. Ja cilvēks maksā par ēdienu 5 eiro, vai nav pelnījis normālu ēdienu?Agrāk tur varēja labi paēst, bija liela ēdienu izvēle - tai skaitā zivju kotletes kas bija ļoti garšīgas, bet tagad tur no ēdienu izvēles nav vairs nekas. Turklāt viņi visi ir diezgan negaršīgi. protams ir garšīga saļanka, kuru es eju tur ēst - un katru reizi ceru ka būs svaiga, jo arī ar saļanku esmu iegrābusies. Intresant bija tas, kad ņēmu saļanku, kasiere uz mani skatījās visu laiku, līdz es pasmaržoju un pagaršoju zupu- kāds brīnums, nebija viņu jāsauc, pati atskrēja un paņēma zupu atdodot naudu. Vecus ēdienus nevar noslēpt pievienojot daudz piparus!!! Būtu jauki ja atgrieztos vecie pavāri, kam bija gardi ēdienu un ēdienu izvēle, nevis kā PCC laikā - viens un tas pats, un vēl pietam skābs. Kā saka ēd belašu ar kaķi, vai čebureku ar suni. Problēma ir tā, ka pārtraukums ir tikai 30 minūtes, un nav īpaši laiks skriet uz centru paēst. Protams es bieži ņemu līdz ēdienu uz darbu, bet nevienmēr tas sanāk. Un ņemot vērā to, ka vairākas reizes jau esam ( ar kolēģiem ) sūdzējušies par to, nekas nemainās, meloju, mainījās gan - ēdieni tagad ir retāk saskābuši, bet toties daudz negaršīgāki. Par ko cilvēki maksā šai iestādē? Es par šo visu rakstu, jo tur iet cilvēki, kam nav iespējas paņemt ēdienu līdz no mājām vai paēst citā vietā. Ceru ka šīs ēdnīcas saimnieks šo rakstu izlasīs, un beidzot kaut ko darīs lietas labā.Un vēl kas, ja nu lasa - lūdzu iemāciet saviem pavāriem un arī kasierei kas liek ēdienus klientiem, ka galvā ir jābūt cepurītēm vai sietiņam, nevis skaisti ieveidotiem matiem un uzkrāsotiem nagiem. Kā nekā, tā ir viena no ēdināšanas uzņēmumu obligātām prasībām. vai tad ne?P.S. Ir bijis tā, ka manai kolēģei pēc pusdienām ir nācies iet mājās, tikai tāpēc ka pagaršoja pāris karotes vecu ēdienu, pēc kura kļuva ļoti slikta pašsajūta. Un protams par to sūdzējās, bet... vai kas ir mainījies? Jā, uz mums pēctam kādu laiku šķībi skatījās ēdnīcas darbinieki. Un tagad vaktēju to brīdi, kad trāpīsies šis ēdiens lai ar kopā ar čeku varu nodot īpašajām iestādētm.Paldies Dievam, ka man tur nav katru dienu jāēd :)Paldies par uzmanību :)

E

A Azik99 09.07.2015

Tad neejeiet uz šādu iestādi, ja jau tik ilgu laiku nekas nepatīk. Man 1x, max 2x kas nepatīk, aizmirsu par to iestādi.