www.sudzibas.lv Zilnieces un astrologes Smags greks pret Kungu Dievu

Zilnieces un astrologes - Smags greks pret Kungu Dievu

Cilveki, neticiet zilniecem un neejiet pie vinaam! Tas ir smags greks pret Kungu Dievu un tur Dieva nav. Ja kads domaa, ka vinam nav darba, jo vins ir noladets, tad varu atgadinat, ka tagad daudzi ir bez darba, jo ir dzila krize. Ja kadam tomer neveicas dziivee, iesaku sakt apmklet katolu vai pareizticigo Baznicu, nokristities, ja neesat kristits, iztirzat savu dzivi un nozhelot grekus un pieiet pie greksudzes, pienemt Vissvetako sakramentu jeb kaa tautaa sauc, pieiet pie Dieva Galda un pienetm Kunga un Valdnieka Jezus kristus Miesu un asinis zem maizes zimem. Cilveki, noladet ne viens cits cilveks mus nevar. Es esmu bijis reiz noladets, bet es pats sevi noladeju ar neticibu Dievam, Jezum, ar citiem smagiem grekiem pret Dievu. Man dzive neveicas diezgan stipri un es mekleju palidzibu pie cilvekiem, tikai vini nespeja man to sniegt. Tad es versos pie Dieva, musu Raditaja un Vins Piedeva man grekus un lasts bija nonemts. Protams, bez ticibas Jezum Kristum un Bibeles (pietiek ar Jauno Deribu) lasishanas neiztikt! Lasts ir musu neveiksmes, bet neveiksmes ir Dieva sods mums par musu grekiem. Tapec tad, kad mes patiesi vershamies pie Dieva, ieticam Jezum kristusm, sakam lasit Dieva Vardu (Bibeli), kas mus attira, nozhelojam grekus, pienemam Sakramentus, kurus mums dod Dieva Baznica (katolu, pareizticiga), mes nonemam no sevis to, ko mes uzskatam par lastu. Ne viens cilveks citam cilvekam nevar uzlikt lastu vai nonemt no cita cilveka laastu, jo tas ir sods par musu grekiem, bet grekus mums var piedot tikai Kungs Dievs Debesis! Ja kads vershas pie zilnieces vai pie kadas tantinas, lai nonemtu neveiksmes savaa dziivee, tas dara vel smagaku greku un vel piepluso saviem grekiem smagu greku, un tad var bus mesli lieli!
Starp citu, ir ari neveiksmes, kas mums dotas, lai mes macitos un klutu gudraki dziivee! Bet, tas nav tik ilglaicigas parasti! Tapec, neticiet zilniecem un burvem, jo lastu no jums var nonemt TIKAI DIEVS UN JEZUS KRISTUS, jo tikai Vinam Ir visa vara Debesiis un virs zemes!
Gods un Slava par to Dievam!

K

S sfsdfsd 10.09.2009

Visu cieņu ka tici kautkam, bet šitas ir totāls sviests, tur no grēkiem ne smakas, tikai iztērēta nauda un aptīti naivie

L luterāniete 11.09.2009

Kāpēc izcel katoļticību un pareizticību! Man jāiet un iešu uz savu baznīcu! Katram ir brīva izvēle.

D Daina 11.09.2009

jooooooomajooooooo... a ko man tagad darīt, ja nu man ir spējas šo to pastāstīt par cilvēka nākotni un pagātni??? joooomajooooo...

I Itkā 11.09.2009

... pilnmēness tā kā jau bija. Škiet, ka viens aizķēries.

A Aivans 11.09.2009

Kas tas par lastu, kuru Tev noņēma?
Iemācies rasktīt katoli-fanāt.

Aigars31 13.04.2017

ziilēju pa 20 eiro.. ne ar taro kartim..