Ziedite Kapinja un Uldis Baks - Iga āriņa Vilne

Vēlējos pabrīdināt cilvēkus, par ļoti viltīgu,liekulīgu ,alkatīgu uz naudu personu Ingu Āriņu Vilni. Cilvēkiem viņa visu pasniedz ļoti skaisti par jebkuru tēmu,māk viltīgi apvārdot cilvēkus. Patīk sevi slavināt,kā arī savus radus. Ar vienu roku dod, bet pēctam atpaka;l paņem desmit reizes vairāk. Viņa piesavinājās Latvijas orhideju kolekcināru asiocācijas biedru līdzekļus finances. Sevi visur pasniedz kā līderi,patīk sevi slavināt ar atpazīstamu Latvijas cilvēku vārdiem . un cilvēkiem viņa pasniedz informāciju, ka visu ko viņa dara ir tikai un vienīgi hobijs. Visus projektus ,ko Āriņa ir uzsākusi viņi ir nolgremdēti,dēļ viņas lepnuma, alkatības,viltības,citu cilvēku aprunāšanas,liekuļošanas. Uzmanaties,apmuļķos un būsiet labvēlīgie viņas eņģeļi,kas viņai palīdz par velti un, ka paši uzradāties un pieteicāties uz viņu vergot par brīvu, vai par niecīgu atalgojumu. K.ā viņa pati saka enģeļi. Tikai vienā rakstā ir pieminēta tehnoloģe Ilona ar kuru tiek uzsākti visi projekti, bet dīvaini , ka Āriņa slavina un plūc laurus visos darbos viena , Jā, kā arī viņai patīk ka nav līdzekļu.