Zeltroze SPA SIA - Gelish

Labdien, nopirku uz šo iestādi kuponu uz aprāt pedikīru ar Gelish, biju aizgājusi uz šo procedūru. Esmu ļoti vīlusies, meitene ļoti pavirša, no pedikīra ne vēsts, ar kādām pēdām iegāju, ar tādām arī izgaju (pēdas ikdienā ir koptas), izņemot, ka nagiem uzklāts Gelish, kas arī ir pavirši izdarīts. Gelish nevienmērīgi uzklāts, notecējis, meistare (ja tā var viņu nosaukt) pasaka, ka neko vairs nevar darīt, jo tūliņ būs nākamais klients. Žēl izmestās naudas. No skaistumkopšanas salona tur nav ne vēst. Tiešām neiesaku tur iet!

K

H haika 03.06.2013

Beidziet atbalstīt kuponu saitus! Tā ir tāda cilpa kaklā jebkuram biznesam. Lētāk! Lētāk, vēl lētāk! Šodien maizei pietiek, rīt domāsim tālāk. Nu, nav iespējams tā strādāt. Ļoti apšaubāms prieks gan patērētājam, gan pakalpojumu sniedzējam.

A Agnese21 19.06.2013

Laikam tev nepaveicaas. Es gan tiku pie tik forshas meitenes, ka noteiktu ieshu pie vinjas vel. Sauc Linda. Ka sauca to tavejo? Negribetos iekrist pie tadas. Varbut ta bija praktikante? Man tur patika. Gan meitene, gan daudz nagu laku, atshkiriba no citiem saloniem.

K karenabo 20.06.2013

Nezinu, Agnese21, pie kaa Tu esi tur bijusi, bet ari pec izskata no salona nav tur ne vests, aukstas nemajigas telpas, sikumos neizklastishu ka tur viss izskatijas. Neparspilejot - nagu laku izvele bija kadas 6 krasas. varbut tagad beidzot vinji ko sapelnijushi uz kuponu rekjina un vareja nopirkt vel kadu klat.

L layne 20.06.2013

Labdien.Arī esmu izmantojusi šī salona kuponus. Nesen biju uz minēto pedikīru ar gelish pārklājumu Mani viss apmierināja, pēdas labi apkopa, un laku arī uzklāja akurāti. Meistare ļoti sakarīga, neatceros vārdu diemžēl, bet zinu, ka noteikti vēl iešu uz Zeltrozi. Iespējams tiešām Tu Karenabo uzravies uz neīsto meistarīti;)

V Vieda 11.07.2013

Man gan tur ļoti patika. Nezinu - gan telpas, gan atmosfēra, gan meistare. Neatceros arī vārdu (diemžēl), tāda apaļīga meitene. Varbūt Ļena bija...? Bet nu tik rūpīgi uztaisīja. Forši bija. Kā arī telpas labas - plašas. Kabinets liels. Arī lakas bija...nezinu... varbūt katrs meistars ar savām lakām strādā, tāpēc nesakrīt tās domas?
Man nepatika viena t/c, kur iepieda mani starzdu būrī, bet nomauca par to 10 ādas. Ai, bet tas jau sen bija. Vot uz tādām vietām neiesaku...

F Fella 11.07.2013

Man nav skaidrs, kapēc tiek rakstīta sūdzība, ja nav noskaidrots vainīgā vārds, jo tas met ēnu uz citiem meistariem. Kā arī telpas - tas ir gaumes jautājums. Man patika. Es saprotu, ka viesnīca viņiem ir tādas iedalījusi. Varbūt varēja būt plašāks foaje, bet kabineti ir plaši. Un, galvenais, meistari labi. Eju tur vaksēties, esmu ļoti, apmierināta. Ļoti labas sejas procedūras. Diemžēl uz pedikīru neesmu bijusi, bet tagad noteikti aiziešu vai nu pie Lindas, vai nu pie Ļenas un tad arī uzrakstīšu savas domas par to. Patīk, ka kabinetā ir televizors. Noņem spriedzi, vaksējoties. Vaksācijām iesaku meistarīti Lieni. Super!

F Fella 11.07.2013

Izlasīju savu tekstu un sapratu, ka tur visiem meistariem vārds sākas uz L :))) Laikam labākie meistari sākas uz L ;)))