Zelta Zivtiņa - Velns parāvis

Zelta zivtiņas mobīlais internets.
Kā man patīk kad zz ar savām reklāmām brīdina par kādas akcijas beigšanos.

Stāsts:
Šodien 18.01.10 pēc gandrīz 2 nedēļu prombūtnes pieslēdzos zz mobīlajam internetam datoram
esmu to jau lietojis no 01.09.09.
kā vienmēr pārbaudīju kredītu bija 4.75 ls
Domāju jauki līdz nedēlās nogalei izvilšu, bet te pēc intensīvas lietošanas kas ilga 10 min saņēmu isziņu, kad kredīts ir mazs lai papildinu.
Skatos savu kredītu tabulā (cenzēts) (cenzēts) man tikai 0.25 santīmu. (cenzēts)
Skatos zz mājas lapā jā akcija beidzās un lūdzu
Maksimālā dienas cena, ko vari iztērēt, lietojot ZZ Mobilo internetu, ir Ls 4.50 ! (cenzēts)
(cenzēts)(cenzēts)

Man jautājums Tele2 vai tad ir tik grūti brīdināt par akcijas beigšanos ar kādu e-pastu vai kā savādāk ar sms jo tie kam ir mobīlais internets taču ir zināmi.
(cenzēts) šķrobe ka tagad nāksies atkal pa naktīm blandīties pa netu bez maksasa no plkst. 24.00 līdz 6.00 no rīta.

Ko lai saka nekaunīgi (cenzēts).

J Jurčiks 19.01.2010

A kurš tad interesanti tā ņem un brīdina visus par akciju beigām? :) Pašam vajag izmantot smadzenes un iegaumēt. Piemēram LMT pat nepaziņo par jauniem lētākiem tarifiem tādā veidā atstājot lielāko daļu klientus uz veciem sadārdzinātiem tarifiem.

A Alex 24.01.2010

to Jurčiks
Nu, nu! LMT gan atsūta īsziņu par to, ka mainās tarifs! Pavisam nesen saņēmu īsziņu ar atgādinājumu, ka pēc pāris dienām beidzas akcija (varēju runāt ar draugiem pusgadu par brīvu) un turpmāk par sarunām būs jāmaksā! Es gan to datumu biju skaidri iegaumējis, bet bija ļoti patīkami apzināties, ka par tevi rūpējas!

L Lietotājs 12.08.2010

Varu vēl piebilst ka ZZ īsti nav zonas ( atrodos laukos 12 km no Kuldīgas)... Tajā pašā laikā datoram blakus stāv telefons ar BiFri kam internets strādā nevainojami.
Un jā... 3 santīmi par megabaitu... Kas tad tas ir? Lēti varbūt tas ir tikai Wap lietotājiem, bet, piemēram, pasēdēt YouTube nav īsti reāli.