www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Neprofesionalitate vai krapshana

Zelta Zivtiņa - Neprofesionalitate vai krapshana

Attiecigais tarifs, kur samaksajot 0.99 ls par diviem meneshiem, nodroshinot bezmaksas iszinju sutishanu uz visiem tikliem, ir ljoti nosacits. Esmu ljoti biezji manijusi, ka nauda par iszinju sutishanu vel joprojam tiek atskaitita...ir dienas, kad par katru sms nakas maksat, kautgan attiecigais tarifs ir sen aktivizets un taa beigu datums ir talu. Ta ka iesaku uzmanities ar sho tarifu un ik pa mirklim, pec sms suutiishanas parbaudit vai atkal netiek novilkta naudinja no kredita summas.

R rex 02.06.2010

man ar šo nav bijušas problēmas nekad... varbūt ir vērts pasekot attiecīgā pakalpojuma derīguma termiņam?

I Ilona 04.06.2010

Man arī tā gadijās - es vnk piezvanīju uz to viņu apkalpošanas centru un viss nokārtojās...