www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Ņem nost kredītu par mobiliem datiem ko vispār nelietoju

Zelta Zivtiņa - Ņem nost kredītu par mobiliem datiem ko vispār nelietoju

Labdien!

Vēlos pastāstīt situāciju par zz mistiskam kredīta nonemšanam. Tadat situāciju sekojoša lietoju tarifu plānu zz bezlimita zvani uz 30 dienam pa 4,99. Viss skaidrs nav interneta iekļauts tikai bezlimita īsziņas un sms. Bet ir bijuši gadījumi kad noņem no kredīta 0,36 centus par 30 mb uz dienu. Nobrīnījos un domāju varbūt netīšām kādreiz esmu ieslēdzis mobilos datus. Labi braucu uz ārzemēm ar savu zz numuru un pārslēdzu uz tarifu plānu maksā par vienībām jo tas nodrošina sakarus ārzemēs. Lietoju tikai lai saņemtu zvanus ārzemēs. Viss skaidrs 0,05 centus ņems par pakalpojumu nodrošināšanu. Bet vairākas reizes noņēma pa 1 centam kad telefons pārslēdzu operatoru. Jautāju manazz portāla kas pa lietu internetu nelietoju un nemaz nevaru jo ir izslēgta datu viesabonēšana. Šie Saka ka redzot kad lietoju mobilos datus ārzemēs. Labi beigās izdevās dabūt 1,50€ kompensāciju tikai īpaši man šija gadījumā. Labi bet tapat skatos parsledzas operatori telefona hopa 0,01 cents nost no kredīta. Saku viņiem mošk pa pārslēgšanos ņem naudu. Ne neņemot. Nu labi beigās viņi man jau otro reizi pa 3,44€ piedāvā slēgt mobilo datu piekļuvi. Es saku ka ir pa dārgu varbūt ka vēlēk vajadzēs mobilos datus. Beigās pazvana no tele2 Saka ka bezmaksas slēgs mobilo datu pakalpojumu. Labi tā arī bija nauda tika kompensēta. Nauda vairs nepazuda. Tiešām datus nekad neslēdzu iekšā jo zinu ka manam tarifu plānam nav mobilie dati iekļauti. Gribēju vienkārši pabridināt ka tada situācija var gadīties ar zz. Teikšu godīgi tele2 internets un zona ir labāka par manu pieslēgumu pie bites bet tas kad kredītu ņem nost tas ir tiešam krāpšana. Jo telefons neuzrāda ka vispār interneta lietoju. Bet redz viņu centrāle gan rada kad lietoju. Teikšu ka ar biti esmu apmierināts rēķini ir laikā un vienmēr ir tādi kādiem tiem ir jābūt par pakalpojumiem. Pagaidām tele2 un biti varu ieteikt un esmu arī uzticīgs šiem diviem operatoriem. Bet tas var mainīties. Ar lmt ir problēmas ar noslodzi un ātrumu ziņā zinu jo lietoju viņu mājas interneta pakalpojumu. Tadat mans rezumē ir tāds ka biti nevaru ieteikt dēļ zonas un ātruma jo tas nav visslabakais un nav visur vienads vai lidzigi vienads ar pilsētu un laukiem no visiem 3 operatoriem. Tele2 interneta ātrums mani pārsteidza taka esmu lietojis tikai gandrīz visu dzīvi tikai bite pakalpojumus. Lmt nevaru ieteikt dēļ pārslodze un interneta ātruma ziņas bet zona ir ok pēc manam domām. Cerams kādam noderēs šī sūdzība un vairāk zinās ka zz ir tas pats tele2 un tādā veidā tele2 savu reputāciju kautkada veidā pasliktina ar šādām rīcībā var zaudēt klientus jo priekšapmaksas lietotāji nav piesieti pie operatora un nav ar līgumiem un norunām piesieti tikai tele2. Jauku jums turpmāko dienu un veiksmi ar jebkuru operatoru pie kura esat!

10.09.2020

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 12.09.2020

Gaidām atbildi no klienta.

R Rebeka Gateža 20.08.2020
Krāpšana

Jau otro reizi es papildinu kredītu , un man norij nost no konta , un kad vēlos papildināt tarifu , rāda ka nepietiekams kredīts. Es vēlos , lai man atgriestu naudu vai papildinātu to tarifu kuru es izmantoju!

R Rebeka Gateža 20.08.2020

Es gribu , lai atgriež manu naudu vai papildina to tarifu ko es izmantoju.!

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020