www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Moshenniki vori воры crime company

Zelta Zivtiņa - Moshenniki vori воры crime company

Zadolbali grozit ugrozi esli cherez mesjac ne nachislu 5euro moj nomer zablokirujut. Bolswe ne soberajus ih kormit zelty. Pust blokirujut ja perehozhu v bite. U zelta zivtina sliwkom dorogo. Ochen dorogie uslugi. Ih kompanija vori. Criminal comany zelta zivtina and tele2. People never use this company

04.06.2020

Atbilde no Zelta Zivtiņa Support Pārstāvja atbilde 04.06.2020

Esam sazinājušies ar klientu, lai iegūtu detalizētāku informāciju.

T

V Vīlies saldummīlis 04.06.2020

Vai ne, galīgi aptrakuši, grib, lai par sniegtajiem pakalpojumiem vēl arī samaksā. Šausmas!

M Martins 04.06.2020

Ja neko nezini par ZZ tad nevirini nemaz muti! Vinji katru dienu noskaita nost no prieksmaksas karti 5 centus kaut tu nemaz nezvanu un nesuti sms! Tapat vien!

T Turkey901 04.06.2020

1,5 Eiro mēnesī sanāk, un?! Citiem operatoriem ar pieslēgumu šī "uzturēšanas maksa" ir iekļauta mēneša maksā - parasti piedāvā neierobežotas sarunas + internetu.
Jūs salīdzinājāt arī maksu minūtēm/ mb? Ja tās ir par kādu centu lētākas, tad tas visu nolīdzina šā vai tā!

МартЫн! 5 центов в день это за возможность принимать входящие звонки!