www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Maksāju par to ko nevēlos saņemt!

Zelta Zivtiņa - Maksāju par to ko nevēlos saņemt!

Kādēļ naudu no mana zz konta atskaita patvaļīgi un pieslēdz kaut kādu dienas tarifu, ko negribu un neesmu pieslēgusi? Ja man šodien beidzās nedēļas tarifs varbūt vēlos iegādāties kredītu stundas laikā un pieslēgt citu tarifu, nevis man norauj kaut kādu dienas maksu, ko neesmu piekritusi, ka atskaita no mana konta. Bet tā viņi dara jau ilgstoši! Kolīdz cilvēkam beidzas tarifa plāns, tā sākas naudas atskaitīšana no konta par visādiem dienas tarifiem ko pat neesmu pieslēgusi! Kāpēc man atņem naudu par to, ko nevēlos iegādāties? Vai tā ir godīga komercprakse? Nekur neesmu parakstījusies un informēta par šiem patvaļīgajiem naudas atvilkumiem!
Lūk sms no zz:
tavs zz tarifs ir atslēgts, jo ir beidzies tā derīguma termiņš. Tarifs bezlimits visam uz dienu ir pieslēgts. Maksa 0,89 eur dienā. Vairāk par aktuālajiem tarifiem: www.zeltazivtina.lv/tarifi-rm

kādēļ man automātiski pieslēdz kaut kādu dienas tarifu, ja neesmu to pasūtījusi? Cik var!

28.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 28.01.2021

Mums ir žēl par šādu situāciju un esam nosūtījuši ziņojumu lietotājai, lai precizētu nepieciešamo informāciju šīs situācijas risināšanai.

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 28.01.2021

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 29.01.2021

Esam sazinājušies un piedāvājuši savu risinājumu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes