Zelta Zivtiņa - Krāpšana

Jau sen izmantoju ZZ priekshapmaksas karti, un biezhi nauda pazud no konta tikko to parskaitiju! Vajag vel un vel lai pagarinat tarifu! Ja tas butu ASV, vini jau sen butu apsudziti par zagshabu un bankrotes ko es viniem velos no visas sirds!
Gribeju pariet uz LMT, bet tie pieprasija krietnu naudu lai saglabat manu numuru!
par parejiem operatoriem ari nevisai labas atskauksmes.
Cik man zinams, kaiminiem Igaunijaa pavisam savadak!
Bet musu valstii godigu tele mob operatoru nav, vini zag, kash naudu un paliek pie saviem milioniem...

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 21.06.2018

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

"Gribeju pariet uz LMT, bet tie pieprasija krietnu naudu"
"Cik man zinams, kaiminiem Igaunijaa pavisam savadak!" - tad pārej uz Igauniju!

L Lauris101 20.06.2018

JautraisAnālist...varbūt paklusē un ej garām sūdzībai?! :)

Dauni69...varbūt atbrīvo pasauli no savas nožēlojamās eksistences!? :(

Dainis 21.06.2018

Kārtējais britu melnstrādnieks, kas Latvijā ieradies pēc smagas sēņu lasīšanas sezonas, lai pasūdzētos cik te viss slikti.

B Bоriss 21.06.2018

Nav tava darīšana, kur es strādāju. Man šeit ir liela alga 150 GBP nedēļā, labāk nekā pie jums Latvijas bomžiem

S Saulīte 21.06.2018

ko tad tik švaki strādā. Vidēju alga parasti taču ir 300-400 GBP nedēļā, kas ir 900-1200 GPB mēnesī :D Salikam jau kā strādā, tā maksā :D

Dr DooM 21.06.2018

Kādu vēl krietnu naudu par Nr pāriešanu un saglabāšanu ? Tu ko no dziļiem laukiem vai ? Operātori plēstin plēšās lai tik pārvilinātu tevi pie sevis un tas viss ir par velti + vēl tev sadod visādus bonusiņus ... Saku no pieredzes , pārgāju no ''Bites'' uz LMT
Lmt mani sagaidīja ar atplestām rokām un nekas nebija jāmaksā + vēl nelielu bonusiņu dabūju . A tas ko tu te muldi ir galīgi garām un galu galā kurš gadsimts laukā aiz loga , lai vēl tagad čakarētos ar tām nolāpītajām priekšapmaksas kartēm , tu laikam dzīvo vēl 15 gadu ilgā pagātnē !

B Bоriss 21.06.2018

Tu pats esi no laukiem! Visi te baigi gudrie savākušies. Uz ielas tu tā neteiktu mle