Zelta Zivtiņa - Krāpšana

Man ir Zelta zivtiņas priekšapmaksas karte. Iegāju zelta zivtiņas mājas lapā lai papildinātu un pāgarinātu par 9eiro, bet internet bankā ieejot secināju ka zelta zivtiņa noskaitīJusi no manis 17, 99 eiro. Uz manu ziņu kad nauda tika tikai rezervēta arī viņi neatbild. Arī sms apstiprina ka pagarināts tikai līdz 25. Februārim, lai gan rēķinot pēc summas tad vajadzētu būt vismaz līdz 25. Martam.
Ir arī problēma ka pa taisno no inernetbankas kā kādreiz vairs pagarināt nevar, jo tā laikam nevar apšmaukt cilvēkus. Un narvesenā pirktajiem pagarinājuma kodiem (vismaz vecmīlgrāvī) ir pamazinājušies cipari un burti, laikam lai ekonomētu kases lentes.

30.01.2023

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 30.01.2023

Labdien! Mums ir žēl, ka ir izveidojusies šāda nepatīkama situācija. Nosūtīju ziņojumu lietotājam Svīre, lai precizētu nepieciešamo informāciju šīs situācijas risināšanai.

B Bez_vārds 30.01.2023

Pilnīgi viss taču tiek darīts lv, lai ekonomētu. Nekāds pārsteigums. Zz vispār nav izdevīga ...