AtrisinātaZelta Zivtiņa - Krāpšana

Vīrs pieslēdza pagājušo nedēļā tarifu visi pa 6 eiro laikam precīzi nezinu. Šonedēļ aizbrauca komandējuma uz ērgļiem. Es izlēmu vīram pieslēgt bezlimita internetu, lai varētu sazvanīties video zvanā. Samaksāju vēl 2.49. Šodien viņam tiek atslēgti izejošie zvani, redzot ka varot pieslēgt tikai vienu pakalpojumu zvanus ar sms vai internetu. Es uzskatu tas ir absurds mēs tak samaksājām par abiem pakalpojumiem. Kāpēc man viens no pakalpojumiem tiek atslēgts.
Noteikti kad vīrs atbrauks pāriesim uz citu kompāniju.

27.06.2021

Atbilde no Tele2 Latvija Pārstāvja atbilde 27.06.2021

Gaidām detalizētu informāciju no klienta, kas nepieciešama situācijas risinājumam.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Rita 27.06.2021

Mēs vēlamies, lai tiek pieslēgti abi pakalpojumi par kuriem esam samaksājuši.

R

S snatalja 31.05.2021
30.5. произвели оплату в SEB но услуги еще не работают

30.5. произвели оплату в SEB но услуги еще не работают

A anse22 27.06.2021

Man ar ZZ ari bija problemas katru menesi, jau pusgadu esmu LMT klients un apmierinata ar visu, gan tikls labs gan internets nebremzejas. Bet TELE-2 bija krapnieku kantoris un paliks, jo sudzibas te ir ļooooti daudz par viņiem.