Zelta Zivtiņa - Krāpšana

Nepaziņojot izmaina tarifu plānu senioriem par 1 eiro, gadā tas sastāda 12 eiro. Nākamreiz varbūt pa 100 eiro izmainīs? Neko nepaziņo, pēkšņi redzi rēķinā - jāmaksā dārgāk! Tagad, kad cilvēkiem vispār nav nauda, palielina tarifus! Un tas ir saskaņoti ar biti! Vai tas ir normāli? Kad jautā, tad melo un ne pirmo reizi, esot ziņojuši! Nav! Daudziem pensionāriem vispār nav interneta, bet esot to iekļāvuši! Kurš to ir prasījis! Es to arī neizmantoju! Kauns! Kur ir uzraudzība? Dara ko grib, domā, ka pensionāri palikuši par pāris eiro bagātāki, bet 62 gados neviens pensijā neiet un daudziem nav darba.

10.05.2021

D

B burbulissss 10.05.2021

Zelta zivtiņa vispār sūds pēdējā laikā. Vairs neatceros īsti to situāciju, bet biju sacepusies pamatīgi. Sākums bija, ka papildināju kredītu pa 10 eiro, pieslēdzu bez limita sarunas, kaut kas tur nedarbojas, uz komunikāciju neizgāja un beidzas ar to, ka bez manas ziņas viņi pieslēdza kaut kādu pavisam citu tarifu, kurš man nafig nebija vajadzīgs.

F Feja66 14.05.2021

Nepaveicās!